„Ludzie z cukru” – spotkanie z Bogusławem Sabudą

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / „Ludzie z cukru” – spotkanie z Bogusławem Sabudą

64456 - „Ludzie z cukru” - spotkanie z Bogusławem Sabudą

Już w październiku, w piątek trzynastego o godzinie 18:00 w Wadowickiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie autorskie z Bogusławem Sabudą, połączone z promocją debiutanckiej książki „Ludzie z cukru”.

Bogusław Sabuda, autor młodego pokolenia, na co dzień policjant, na spotkanie autorskie zaprasza wspólnie z wydawnictwem Novae Res. W trakcie wydarzenia wystawione będą prace rysownika Sławomira Kościelnego i widziany przez niego świat książki, który zobrazował.

„Ludzie z cukru” to historia z gatunku science fiction, osadzona w futurologicznym świecie. Bohater w tajemniczy sposób trafia do przyszłości, gdzie wszystko ograniczone jest do niezbędnego minimum. Ludzie nie muszą spać – dzięki temu mogą pracować więcej i są wydajniejsi. Mieszkają w nieskazitelnie czystych mieszkaniach, a ich codzienność usprawniają nowe technologie i wynalazki. Bohater, nie godząc się na nową codzienność, usiłuje rozwikłać zagadkę swojej podróży w czasie i wrócić do dawnego życia.

Czy uda mu się zmienić przeszłość, by wpłynąć na przyszłość?  Odpowiedź na to pytanie, a także inne ciekawostki, których nie znajdziemy w książce poznamy już niebawem – w piątek, trzynastego. Wstęp wolny!

Wprowadzono: 4 października 2017

-