Małopolski Budżet Obywatelski – oddaj swój głos!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Budżet Obywatelski / Małopolski Budżet Obywatelski – oddaj swój głos!

Głosowanie do 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego rozpocznie się 10 września i potrwa do 5 października. Mieszkańcy Gminy Wadowice mogą oddać swój głos w Urzędzie Miejskim (parter, przy Biurze Obsługi Mieszkańców), gdzie przygotowane będą urna i karty do głosowania. W tym roku na realizację zwycięskich inicjatyw Samorząd Województwa Małopolskiego przeznaczył 8 mln zł.

Każdy mieszkaniec Małopolski, który ukończył 16 rok życia, może oddać jeden głos, wybierając jedno zadanie z zadań z subregionu, w którym mieszka (Gmina Wadowice przynależy do subregionu podhalańskiego). Głosować można poprzez wrzucenie wypełnionej karty do głosowania do urn zlokalizowanych w punktach głosowania ustalonych, elektronicznie na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl lub też korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania z dopiskiem Budżet Obywatelski na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków lub ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków bądź Agend Zamiejscowych. W przypadku głosowania korespondencyjnego decyduje data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego lub jednej z Agend Zamiejscowych.

Karty do głosowania można pobrać TUTAJ.

Wyniki głosowania poznamy najpóźniej 30 listopada 2017 r, a zwycięskie zadania będą zrealizowane najpóźniej do końca 2020 r. Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl.

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 7 września 2018