Młodzież rozmawiała z Burmistrzem o Wadowicach

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Młodzież rozmawiała z Burmistrzem o Wadowicach

Miniona środa 13 czerwca zdecydowanie należała do młodzieży z Gminy Wadowice. To właśnie w tym dniu o godzinie 17.00 rozpoczęło się spotkanie młodych z Burmistrzem Wadowic – Mateuszem Klinowskim, podczas którego można było zapytać włodarza miasta o plany i inwestycje na przyszłość oraz porozmawiać o aktualnych wydarzeniach i tematach ważnych dla gminy.

Spotkanie zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miejską w sali kameralnej Wadowickim Centrum Kultury przyciągnęło kilkanaście osób, oraz kilkadziesiąt internautów, którzy oglądając transmisję z wydarzenia mieli możliwość zadawania pytań za pośrednictwem komentarzy. W pierwszej częściej spotkania Burmistrz Wadowic przedstawił krótką prezentację dotyczącą swoich działań w gminie, po czym rozpoczęło się Q&A, czyli pytania młodych z publiczności oraz z internetu.

Tematy, jakie zostały poruszone w dyskusji to m.in. rozbudowa Stadionu MKS Skawa, woonerf na ulicy Lwowskiej, oświetlenie boiska na Wenecji czy kanalizacja  na gminnych wsiach. Dr Mateusz Klinowski odpowiadał na każde pytanie szczegółowo wyjaśniając i rozwiewając wątpliwości młodzieży.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy za przybycie i uczestnictwo w spotkaniu i mamy nadzieję – do zobaczenia wkrótce!

Wprowadzono: 14 czerwca 2018