Młodzieżowa Rada Miejska zaprasza na Bieg „Sto na sto. Biało-czerwona sztafeta”

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Młodzieżowa Rada Miejska zaprasza na Bieg „Sto na sto. Biało-czerwona sztafeta”

Młodzieżowa Rada Miejska w Wadowicach zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w niepowtarzalnym wydarzeniu. Bieg „Sto na sto. Biało-czerwona sztafeta dla uczczenia 100-tnej rocznicy odzyskania Niepodległości” to inicjatywa, dzięki której na sportowo można świętować stulecie niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej.

CO OFERUJEMY ZAWODNIKOM?
– poliestrową koszulkę sportową,
– kremówkę
– pamiątkowe zdjęcie !

JAKA JEST FORMUŁA BIEGU?
100 uczestników, 50 par, 50 okrążeń.

Zawodnicy zgłaszają się w parach. Jeden z nich pobiegnie w białej, a drugi – w czerwonej koszulce. Każda para pokona jedno okrążenie wokół boiska (ok. 400 m), po czym przekaże pałeczkę drugiej parze. Tak utworzy się biało – czerwona sztafeta. Pierwsza para wystartuje o godzinie 11:11 – tak nawiązujemy do 11 listopada, dnia odzyskania niepodległości. Sam bieg odbywa się 2 maja – w Święto Flagi RP. W ramach rozgrzewki uczestnicy zatańczą zumbę poprowadzoną przez Studio Tańca i Fitness Finezz!

Link do wydarzenia na Facebooku

Regulamin Biegu

Link do formularza zapisów

CO OPRÓCZ BIEGU?
POKAZY:
– Karate,
– Aikido.

Całe wydarzenie rozpoczynamy już o godz. 10.00. Przed biegiem zapraszamy na stoiska naszych partnerów:
– ratownictwo medyczne – Hufiec Ziemi Wadowickiej ZHP,
PAKO – salon pielęgnacji zwierząt,
Martyna Studnicka – nowoczesne makijaże,

Dodatkowo zorganizujemy QUIZ Patriotyczny, w którym do wygrania będą bony, upominki oraz wejściówki od naszych partnerów! Zapisz się już dziś! Zobacz na własne oczy, jak młodzież potrafi zorganizować wydarzenie pełne atrakcji!

Wprowadzono: 16 kwietnia 2018