Muzyczne Wadowice wystartowały!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Muzyczne Wadowice wystartowały!

Z przytupem rozpoczęliśmy letnie koncerty plenerowe w ramach projektu „Muzyczne Wadowice”!

DSC 5357 1024x684 - Muzyczne Wadowice wystartowały!

9 lipca na wadowickim rynku odbył się niezapomniany koncert. Jako pierwszy na scenie zaśpiewał Daniel Najbor – lokalny, niezwykle utalentowany muzyk, który uraczył nas wysublimowaną porcją balladowo-nastrojowych kawałków. Daniel zachwycił publiczność swoimi zdolnościami wokalnymi oraz profesjonalną grą na gitarze. Po nim na scenę wkroczył Michał Szczygieł wraz ze swoim zespołem. Michał jest jedną z najciekawszych postaci młodego pokolenia na rodzimej scenie muzycznej. Dał się poznać szerszej publiczności w 2017 r., jako finalista 8 edycji The Voice of Poland. Rok później, szturmem wdarł się na polski rynek muzyczny debiutanckim singlem „Nic Tu Po Mnie”, za który zgarnął podwójną platynową płytę oraz nominację do Fryderyka. Utwór zawojował rozgłośnie radiowe w całym kraju, a klip do utworu doczekał się przeszło 20 mln odsłon na Youtube. Michał zagrał świetny koncert, przepełniony pozytywną energią i letnimi, wakacyjnymi wibracjami! Nie zabrakło takich utworów jak „Spontan” czy „Więcej”, które rozgrzały do czerwoności wadowicką publiczność! Rozentuzjazmowane tłumy dały się porwać żywiołowości i charyzmie zespołu!

215532127 524890951987374 7347186948413012757 n 768x1024 - Muzyczne Wadowice wystartowały!

Koncert odbył się w ramach projektu „Muzyczne Wadowice”, którego współorganizatorami są Gmina Wadowice i Stowarzyszenie LGD Wadoviana, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Impreza odbyła się zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. reżimu sanitarnego.

Już teraz zapraszamy na kolejne koncerty w ramach „Muzycznych Wadowic”. 6 sierpnia oraz 5 września spotykamy się w Parku Miejskim.

 

 

Wprowadzono: 9 lipca 2021

-