Nabór w konkursie grantowym „Małopolska Lokalnie”

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Aktualności NGO / Nabór w konkursie grantowym „Małopolska Lokalnie”

Mieszkacie w Małopolsce? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł!

Konkurs ML 1024x536 - Nabór w konkursie grantowym "Małopolska Lokalnie"

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6 000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:

  • projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową lub grupą nieformalną,
  • projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.

Nabór projektów trwa od 7 do 28 lipca.

W ramach konkursu wybrane zostaną najlepsze pomysły – projekty na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślane projekty rozwojowe dla organizacji. Ważnym elementem będzie także promocja działań lokalnych społeczników. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.malopolskalokalnie.pl oraz uzyskać na spotkaniu informacyjnym.

Spotkanie dla organizacji i mieszkańców gminy Wadowice zainteresowanych Programem Małopolska Lokalnie odbędzie się 14 lipca (środa) o godz. 16:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wadowicach. Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są pod adresem lukasz.dubin@bis-krakow.pl lub erolka@wadowice.pl .

Zadanie współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego oraz Powiatu Wielickiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

Wprowadzono: 12 lipca 2021

-