Konkurs! "Kremówkowy zawrót głowy"

Konkurs! "Kremówkowy zawrót głowy"

Burmistrz Wadowic serdecznie zaprasza wszystkich lokalnych producentów wyrobów cukierniczych do wzięcia udziału w konkursie "Kremówkowy Zawrót Głowy" i zawalczenia o tytuł Najlepszej Kremówki 2018! Przewidujemy moc atrakcji!

Konkurs odbędzie się na 19 maja od godziny 11.00, na Placu Jana Pawła II. Zakończenie konkursu, ogłoszenie wyników i nagrodzenie zwycięzców planujemy na godzinę 13.30. Tego samego dnia na wadowickim rynku odbędzie się szereg imprez: zaczynamy od Wystawy Artefaktów Kultury (zachęcamy do zgłoszenia udziału - więcej informacji tutaj) oraz Biesiady Wadowickiej z udziałem kół gospodyń wiejskich, które zaprezentują i podadzą do degustacji tradycyjne dania i wypieki, będziemy mogli usłyszeć biesiadne przyśpiewki i ludowe historie. Już od 14.00 rynek zamieni się w arenę sportową - IV Bieg Wadowicki rozpocznie się krótszymi dystansami przygotowanymi dla dzieci i młodzieży, natomiast zawodnicy startujący w biegu głównym (10km) wyruszą w malowniczą trasę równo o godzinie 16.00. Późnym popołudniem rozpoczniemy część koncertową, przewidzieliśmy dla Państwa w tym dniu aż cztery koncerty lokalnych artystów. Po godzinie 18.30 wystąpią kolejno: Potok Słów, Breff, Huczi - Kuczi i Wadowice Band. Przez cały tydzień, czyli od 14 do 20 maja, będzie funkcjonowało również Targowisko Rzeczy Fajnych, gdzie lokalni artyści i rzemieślnicy zaprezentują swoje wyroby.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu "Kremówkowy Zawrót Głowy" i wzięcia w nim udziału. Na razie nie zdradzimy Państwu składy jury konkursu - niech to będzie miła niespodzianka!

Konkurs odbędzie się w ramach imprezy "Słodkie Wadowice" podczas Tygodnia Kultury Lokalnej. Dofinansowanie, jakie Gmina Wadowice pozyskała na realizację projektu, wynosi 88.946,00zł.

Pliki do pobrania:

    Galeria zdjęć