Niedziela będzie dla nas

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Niedziela będzie dla nas

Gmina Wadowice opracowała ofertę „Niedziela będzie dla nas!” Jest to propozycja na niedziele bez handlu, dzięki którym zyskujemy więcej czasu na to, aby pobyć razem. Celem projektu jest zachęcenie wadowiczan i turystów do rodzinnego spędzania weekendów w Gminie Wadowice. Oferta zawiera ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, bez pośpiechu i zmęczenia.

Zapraszamy wszystkich organizatorów jednorazowych i cyklicznych wydarzeń do dołączania się ze swoimi propozycjami do naszej oferty. Poprzez szeroko pojęte wydarzenie rozumiemy organizację płatnych lub bezpłatnych spotkań, warsztatów, pokazów, oprowadzań po obiekcie, koncertów itp., które zachęcą całe rodziny do wyjścia z domów i bycia razem.

Czekamy na Państwa propozycje, z których powstanie kompleksowa oferta dla mieszkańców i turystów na spędzanie niedziel bez handlu w Wadowicach. Będziemy ją promować za pomocą dostępnych nam kanałów tj. stron internetowych Gminy Wadowice, profilu na portalu Facebook, bezpośrednio przy obsłudze mieszkańców i turystów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Informacji Turystycznej przy ul. Kościelnej 4, tel. 33 873 23 65,

e-mail: biuro@it.wadowice.pl

Propozycje na 15 kwietnia:

  • „Śladami historii” – Wadowice z przewodnikiem,
    Rezerwacje do piątku do godz. 15:30, Muzeum Miejskie – 33 873 81 00
  • „Z życia Karola Wojtyły” – wycieczka ciuchcią, rezerwacja – 604 580 616 / 530 740 323
  • „Wernisaż wystawy rzeźb Kazimierza Paździory” – Muzeum Miejskie, ul. Kościelna 4, (więcej informacji: https://wck.wadowice.pl/muzeum/kalendarium/rzezby-kazimierza-pazdziory-wernisaz-wystawy)

  • „Wokół Wadowic na rowerze” – wycieczka rowerem po jednej z proponowanych tras, więcej informacji: https://www.it.wadowice.pl/zdjecia/a/252/ww-na-rowerze-pl.pdf

Wprowadzono: 5 kwietnia 2018