Niedziela będzie dla nas!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Referat Obsługi Ruchu Turystycznego / Niedziela będzie dla nas!

Gmina Wadowice opracowała specjalną ofertę „Niedziela będzie dla nas!”. Jest to propozycja na niedziele bez handlu, dzięki którym zyskujemy więcej czasu na to, aby pobyć razem.

Pierwsza wolna od handlu niedziela już 1 kwietnia! Sprawmy, aby był to czas z rodziną i dla rodziny!

Celem projektu jest zachęcenie wadowiczan, jak i turystów do rodzinnego spędzania weekendów  w Gminie Wadowice. Oferta zawiera ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, bez pośpiechu i zmęczenia.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich organizatorów jednorazowych, bądź cyklicznych wydarzeń do dołączania się ze swoimi propozycjami do naszej oferty. Poprzez szeroko pojęte wydarzenie rozumiemy organizację płatnych lub bezpłatnych spotkań, warsztatów, pokazów, oprowadzań po obiekcie, koncertów itp., które zachęcą całe rodziny do wyjścia z domów i bycia razem.

Czekamy na Państwa propozycje, z których powstanie kompleksowa oferta dla mieszkańców i turystów na spędzanie niedziel bez handlu w Wadowicach. Będziemy ją promować za pomocą dostępnych nam kanałów tj. stron internetowych Gminy Wadowice, facebook, bezpośrednio przy obsłudze mieszkańców i turystów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Informacji Turystycznej przy ul. Kościelnej 4, tel. 33 873 23 65, e-mail: biuro@it.wadowice.pl

Niedziela będzie dla Nas

8 lipca – program

  • „Śladami historii” – Wadowice z przewodnikiem,
    Rezerwacje do piątku do godz. 15:30, Muzeum Miejskie – 33 873 81 00
  • „Z życia Karola Wojtyły” – wycieczka ciuchcią (do każdego biletu kremówka gratis w Cukierni u Lenia, ul. Kościelna 6), rezerwacja – 604 580 616 / 530 740 323
  • Wadowickie Koncerty Organowe –  8 lipca, godz. 16.00, Klasztor OO. Karmelitów Bosych w Wadowicach, wstęp wolny, koncert organowy: Ludmiła Gołub, Valeria Anfinogenova – duet organy Rosja.
  • Wyjątkowe dania w Restauracji Pestka – 8 lipca: Halibut na ragout z cieciorki z brokułami -15%, ul. Zatorska 17, tel. 530 066 943

Wprowadzono: 7 marca 2018