Niedzielne grillowanie na Wenecji

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Niedzielne grillowanie na Wenecji

Lipiec i sierpień to idealny czas na uwielbiane przez Polaków grillowanie. Biesiadowanie „pod chmurką” sprzyja dobremu nastrojowi, pielęgnowaniu więzi z rodziną i przyjaciółmi oraz poznawaniu nowych osób i budowania relacji. Oderwanie się od kuchennej rutyny i chwila relaksu są niezastąpione w czasach chronicznego zabiegania. A do tego nieporównywalny smak grillowanych potraw!

Urząd Miejski w Wadowicach zaprasza serdecznie wszystkich do wspólnego grillowania: Bulwary nad Skawą to urokliwe miejsce, przepełnione zielenią – doskonałe na spędzenie niedzielnego popołudnia! Pragnąc stworzyć najlepsze warunki do wypoczynku zorganizowaliśmy dla Państwa prawdziwą strefę relaksu: odpoczniecie na wygodnych leżakach, posłuchacie lekkiej muzyki, zjecie smaczny posiłek przygotowany na grillu (produkty na grilla można przynieść swoje lub kupić na miejscu) czy słodką kremówkę a animatorzy zapewnią szereg atrakcji Waszym dzieciom: pokazy wielkich baniek mydlanych, wyścigi w podwójnych spodniach, przeciąganie liny czy siatkówka balonowa to tylko niektóre z zabaw, które nie pozwolą się nudzić najmłodszym.

Ale to nie wszystko! Specjalnie z tej okazji kursować będzie DARMOWA CIUCHCIA, która dowiezie Was na Bulwary z różnych zakątków Wadowic. Pierwsza stacja ciuchci to Plac Jana Pawła II, kolejne to parking pod Pływalnią Delfin a ostatnia – stacja ORLEN przy ul.Batorego w Wadowicach.

Podczas imprezy odbędzie się premiera nowego wydawnictwa wadowickiej Informacji Turystycznej – Smaki Ziemi Wadowickiej. Jest to pierwszy wadowicki zeszyt kulinarny, który powstał we współpracy z lokalnymi restauratorami i producentami, kołami gospodyń wiejskich i mieszkańcami Ziemi Wadowickiej. Publikacja zawiera przepisy na potrawy wraz ze zdjęciami i sposobem ich przyrządzenia. Zeszyt wydany jest w wersji limitowanej! Podczas grillowania będzie okazja do otrzymania tej wyjątkowej publikacji oraz wzięcia udziału w konkursach z nagrodami. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem szerzej opisującym tę szczególną publikację: Znajdź swój smak na Mapie Smaków Ziemi Wadowickiej.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Gdzie ?
Bulwary nad Skawą (Wenecja)

Kiedy?
23 lipca – 6 sierpnia – 20 sierpnia
w godzinach 16.00 – 20.00

ODJAZDY DARMOWEJ CIUCHCI:

15.30 – Rynek w Wadowicach

16.00 – Pływalnia Delfin

16.30 – stacja ORLEN (ul. Batorego)

Co zapewniamy?
– leżaki, stoliki i ławki
– animatorów zabaw dla dzieci
– muzykę (DJ)
– rozpalony grill i osoba pilnująca grilla
– możliwość zakupu kiełbasek na grilla, napojów i piwa
– relaks na łonie natury 🙂

Co można zabrać ze sobą?
– jedzenie (można również zakupić na miejscu)
– picie (można zakupić na miejscu)
– koc (na miejscu dostępne leżaki)
– rodzinę i znajomych 🙂

Zapraszamy !

Wprowadzono: 18 lipca 2017