Niedzielne Grillowanie rozgoniło chmury!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Niedzielne Grillowanie rozgoniło chmury!

Za nami pierwsze Niedzielne Grillowanie na Wenecji. Pogoda straszyła organizatorów i uczestników do ostatniej chwili!

Odjazd darmowej retro ciuchci w strugach deszczu zainicjował niedzielną imprezę zorganizowaną przez Urząd Miejski w Wadowicach. Na szczęście niebo z minuty na minutę rozjaśniało się i po godzinie 16.00, już w pełnym słońcu, Wadowiczanie mogli cieszyć się wspólnym popołudniem na Bulwarach nad Skawą. Wspaniała, luźna atmosfera imprezy przyciągnęła dziesiątki mieszkańców i mieszkanek naszej gminy. Spędziliśmy czas na rozmowach, znajdując przyjemność w prostym byciu ze sobą.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Niedzielnego Grillowania (po kliknięciu w ikonę Facebook) :

Podczas imprezy odbyła się premiera nowego wydawnictwa Wadowickiej Informacji Turystycznej – Smaki Ziemi Wadowickiej. Zeszyt zawiera przepisy na potrawy wraz ze zdjęciami i sposobem ich przyrządzenia. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem szerzej opisującym tę szczególną publikację: Znajdź swój smak na Mapie Smaków Ziemi Wadowickiej. Podczas grillowania była okazja do otrzymania tej wyjątkowej, limitowanej publikacji oraz wzięcia udziału w konkursach z nagrodami. Dziś mamy dla Państwa kolejny konkurs! Zabawa polega na przygotowaniu wybranej przez siebie potrawy według przepisu zawartego w Zeszycie, zrobieniu jej zdjęcia i przesłaniu na nasz fanpejdż na Facebooku. Najlepiej ocenione przez internautów zdjęcie zostanie nagrodzone voucherem o wartości 100zł do restauracji Spichlerz Smaków w Hotelu Młyn Jacka. Link do konkursu

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy wszystkich na kolejne imprezy naszego wakacyjnego cyklu Niedzielne Grillowanie, które odbędą się w sierpniu. Na Bulwarach nad Skawą ponownie zorganizujemy dla Państwa strefę relaksu: odpoczniecie na wygodnych leżakach, posłuchacie lekkiej muzyki, zjecie smaczny posiłek przygotowany na grillu (produkty na grilla można przynieść swoje lub kupić na miejscu) czy słodką kremówkę a animatorzy zapewnią szereg atrakcji Waszym dzieciom: pokazy wielkich baniek mydlanych, malowanie twarzy, wyścigi w podwójnych spodniach, przeciąganie liny czy siatkówka balonowa to tylko niektóre z zabaw, które nie pozwolą się nudzić najmłodszym.

Ponownie z tej okazji kursować będzie DARMOWA CIUCHCIA, która dowiezie Was na Bulwary z różnych zakątków Wadowic. Pierwsza stacja ciuchci to Plac Jana Pawła II, kolejne to parking pod Pływalnią Delfin a ostatnia – stacja ORLEN przy ul.Batorego w Wadowicach.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Gdzie ?
Bulwary nad Skawą (Wenecja)

Kiedy?
6 sierpnia – 20 sierpnia
w godzinach 16.00 – 20.00

ODJAZDY DARMOWEJ CIUCHCI:

15.30 – Rynek w Wadowicach

16.00 – Pływalnia Delfin

16.30 – stacja ORLEN (ul. Batorego)

Co zapewniamy?
– leżaki, stoliki i ławki
– animatorów zabaw dla dzieci
– muzykę (DJ)
– rozpalony grill i osoba pilnująca grilla
– możliwość zakupu kiełbasek na grilla, napojów i piwa
– relaks na łonie natury 🙂

Co można zabrać ze sobą?
– jedzenie (można również zakupić na miejscu)
– picie (można zakupić na miejscu)
– koc (na miejscu dostępne leżaki)
– rodzinę i znajomych 🙂

Zapraszamy !

Wprowadzono: 24 lipca 2017