Nowy oddział przedszkolny w Choczni już gotowy

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Nowy oddział przedszkolny w Choczni już gotowy

Już wszystko gotowe! Gmina Wadowice właśnie ukończyła odbiory techniczne budowy i remontu w szkole Podstawowej nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Choczni. Nowoczesny system oczyszczania powietrza, tablice multimedialne, urządzenia interaktywne i nowe sprzęty – to wszystko będzie od teraz służyło wychowankom placówki.

Przedszkole zostało powiększone o nowe sale, nową świetlicę i jadalnię. Szkoła zyskała dodatkowy pion i zagospodarowane poddasze. Wiceburmistrzyni Ewa Całus oglądała efekty pracy fachowców wraz z Panią Dyrektor Małgorzatą Bryndzą, która w remont włożyła nie tylko mnóstwo pracy i energii, ale i serce, za co należą się jej wyrazy uznania.

Gmina Wadowice wydała na realizację zadania 1 701 338,98 zł. Dzięki tej inwestycji stworzona została placówka oświatowa w najwyższych standardach, z licznymi oddziałami, nowoczesną stołówką i świetlicą oraz salami tematycznymi dla najstarszych klas (matematyka, informatyka i przyroda). To pierwsza tak nowoczesna placówka w naszej Gminie i jedyna taka w rejonie!

Uroczyste otwarcie wraz z dziećmi, rodzicami oraz przedstawicielami Gminy odbędzie się 7 marca (środa) o godzinie 1400 .

Wprowadzono: 21 lutego 2018