Oni najlepiej copa…li na orliku!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Oni najlepiej copa…li na orliku!

Pierwszy turniej „CopaJ na Orliku” za nami! Było dużo zdrowej rywalizacji i dużo radości z gry w piłkę. A na końcu super nagrody, ufundowane przez sponsorów! Wakacje na orliku trwają. Zobaczcie, kiedy szykują się kolejne wydarzenia.

Turniej piłkarski dla uczniów szkół podstawowych (kategoria wiekowa 11-14 lat) wygrała FC Skawa. Drużyna, w składzie której zagrali trampkarze Skawy Wadowice, wygrała wszystkie spotkania i zasłużenie sięgnęła po złote medale. Liderem zespołu był Wojciech Trzupek, który z dorobkiem 16 bramek został Królem Strzelców całego turnieju.

Srebrne medale wywalczył zespół Zaskawie, złożony głównie z piłkarzy wadowickiej Zaskawianki, a na najniższym stopniu podium uplasowali się „Grodzianie”.

Wszyscy medaliści otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów, m.in. lody oraz vouchery do Galicjanki, a także soki od firmy Maspex. Medale i statuetkę dla najlepszego strzelca ufundowała Gmina Wadowice. Oprócz wyżej wymienionych, sponsorami wakacji na orliku są również nasze lokalne restauracje: Całkiem Nova, Cud Malina oraz Pizzeria Piazza Italia.

Kolejne akcje w ramach wakacji na orliku przed nami. 5 sierpnia odbędzie się CopaJ na Orliku – kategoria wiekowa 9-12 lat. Tydzień później – 12 sierpnia zaplanowano turniej w siatkówkę, a dwa tygodnie później – 19 sierpnia turniej w koszykówkę. Zapisy na sport@wadowice.pl i pod numerami telefonów: 512-448-952 i 501-051-178.

Cały czas zapraszamy też na regularne zajęcia z samoobrony (od 15 lat) – w każdą środę o 19:00, a także na gry i zabawy dla najmłodszych  (4-10 lat) – w każdy poniedziałek o 9:00.

Z kolei w dniach 3-8 sierpnia oraz 24-28 sierpnia na wadowickim orliku odbędą się półkolonie, zorganizowane przez PUKS Karol Wadowice. 

Wprowadzono: 16 lipca 2020