Ostatkowe szaleństwo w Wadowicach!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Ostatkowe szaleństwo w Wadowicach!

Zbliżają się długo wyczekiwane „Ostatki”. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was krótkie zestawienie, gdzie najlepiej wybrać się w weekend, aby przed nadchodzącym Wielkim Postem wytańczyć się i porządnie wybawić. Restauracje, kluby i lokale przygotowały na tę okazję specjalne, karnawałowe oferty.
W piątkowy wieczór (24 lutego) Wadowickie Centrum Kultury wraz z Państwową Szkołą Muzyczną zapraszają na wyjątkowy koncert Orkiestry Symfonicznej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach. Widowisko dedykowane jest studentom Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, ale każdy miłośnik wysublimowanych brzmień będzie tu mile widziany. Po koncercie wstąpcie do „Galicjanki” –  wieczór dowcipu i stand’upu pozytywnie Was nastroi do sobotnich szaleństw.

Sobota (25 lutego) obfitować będzie w szereg atrakcji taneczno-imprezowych. Rada Rodziców przy SP Nr 1 w Wadowicach wraz z Dworkiem Mikołaj organizują Karnawałowy Bal Ostatkowy, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na potrzeby uczniów tej szkoły. Charytatywny bal w szczytnym celu proponuje również Park Hotel Łysoń. Wraz z Fundacją „Promyczek” będą zbierać fundusze na specjalistyczną pomoc dla najmłodszych podopiecznych. Jako gwiazda wieczoru wystąpi Julia Kamińska. OSP Chocznia zaprasza na zabawę ostatkową do białego rana przy akompaniamencie zespołu „Figaro”! Cud Malina z kolei proponuje przetańczyć całą noc w towarzystwie DJ’a. W restauracji Dino będziecie mieli okazję skosztować specjalnie przygotowanego na tę okazję, wykwintnego menu. Kręgielnia Bowling & Music Club zebrała największe hity mijającego karnawału w jednym miejscu. Będzie klubowo i energetycznie!  I na koniec – legendarna Dyskoteka w WCK – tym razem w nowej, ostatkowej odsłonie.

Zachęcamy do hucznego pożegnania karnawału. Możliwości jest całkiem sporo, ale wolnych miejsc w lokalach coraz mniej. Więcej informacji znaleźć można w naszym kalendarium.

Wprowadzono: 22 lutego 2017