Ostatnia szansa, zostało niecałe 100 biletów na koncert Wolnej Grupy Bukowina

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Ostatnia szansa, zostało niecałe 100 biletów na koncert Wolnej Grupy Bukowina

Wolna Grupa Bukowina, to jeden z najbardziej znanych i cenionych zespołów z nurtu poezji śpiewanej w Polsce, szykuje się do wyjątkowego koncertu, który odbędzie się w naszym mieście. W puli koncertowej zostało niecałe 100 biletów.

Green Modern Travel Agency Facebook Post Zdjecie w tle na Facebooka - Ostatnia szansa, zostało niecałe 100 biletów na koncert Wolnej Grupy Bukowina

„Piosenka wiosenna”, „Bez słów” czy „Sielanka o domu” to dla niektórych niezapomniane utwory, przywołujące wspomnienia, które zanucą o każdej porze dnia i nocy…. Już za niedługo te i wiele innych szlagierów będzie można zaśpiewać wspólnie z zespołem Wolna Grupa Bukowina.

Koncert zespołu uświetni zakończenie roku akademickiego Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku 29 maja o godz. 18:00. Na deskach sceny teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury wystąpi ta legendarna już grupa, która zaprezentuje słuchaczom swoje największe przeboje.

Wolna Grupa Bukowina od lat zachwyca swoimi pięknymi, pełnymi emocji utworami, które łączą w sobie elementy poezji śpiewanej, folkloru Grupa powstała na początku lat 70. XX wieku, zadebiutowała w 1971 roku na Giełdzie Piosenki Turystycznej w Szklarskiej Porębie. Zespół przyjechał z Buska – Zdroju, a założył go ówczesny maturzysta Wojciech Bellon. Piosenką Wojtka “Ponidzie” wyśpiewali jedną z głównych nagród. Miała formułę zespołu otwartego, toteż występowało z nią wielu znanych polskich wykonawców i muzyków. Trzon zespołu stanowili: Wojciech Bellon – twórca tekstów większości piosenek, Grażyna Kulawik, Wojciech Jarociński i Wacław Juszczyszyn.

Dla fanów, którzy jeszcze nie zakupili biletów, czas nagli. Organizatorzy informują, że zostało jedynie 100 dostępnych miejsc. Jeśli marzyłeś o tym, by usłyszeć Wolną Grupę Bukowina na żywo i doświadczyć ich niezwykłej magii, teraz jest idealna okazja, by to zrealizować.

Bilety dostępne na stronie wck.wadowice.pl lub w sekretariacie WCK oraz kasie kina.

Serdecznie zapraszamy!

Wprowadzono: 24 maja 2023