Panie Marku, DZIĘKUJEMY!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Panie Marku, DZIĘKUJEMY!

Wiedza, profesjonalizm oraz dobroć to Jego główne cechy, które sprawiały, że nasz urząd był wyjątkowym miejscem pracy. Każdy mógł liczyć na Jego radę, dobre słowo i pomoc nie tylko w kwestiach zawodowych. Czwartek, 25 lipca br., był dla Marka Brzeźniaka ostatnim dniem pracy na stanowisku sekretarza Gminy Wadowice.

Z tej okazji pracownicy Magistratu przygotowali dla swojego sekretarza huczne pożegnanie. Były kwiaty, prezenty – m.in. specjalny zegarek na planowane przez Pana Marka wyprawy w góry, łzy wzruszenia, a także piękny list z podziękowaniami, pod którym podpisali się wszyscy urzędnicy.

– Dziękujemy za Pana wieloletnią pracę dla naszego Miasta i Gminy, wysiłek podejmowany na rzecz lokalnej społeczności, wspieranie działań pracowników i okazywaną życzliwość. Wiedza, profesjonalizm, zaangażowanie oraz dobroć to główne Pana cechy, które sprawiały, że nasz Urząd był wyjątkowym miejscem pracy. Każdy mógł liczyć na Pana radę, dobre słowo i pomoc nie tylko w kwestiach zawodowych. Teraz przed Panem czas na urzeczywistnianie własnych pragnień i pasji. Wiemy, że ma Pan wiele planów i z całego serca życzymy, aby wszystkie udało się zrealizować – napisali w liście do Marka Brzeźniaka pracownicy Gminy Wadowice.

Wcześniej Pana Marka pożegnali również burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński oraz radni gminni, którzy za długoletnią współpracę podziękowali sekretarzowi podczas ubiegłotygodniowej sesji nadzwyczajnej (17.07).

Po 29 latach pracy w Urzędzie Miejskim w Wadowicach Marek Brzeźniak odchodzi na zasłużoną emeryturę. Oprócz funkcji sekretarza, pełnił w Wadowicach również rolę grafika. Jest autorem wielu znakomitych projektów, będących identyfikacją wizualną naszego Miasta. To właśnie On zaprojektował herb Wadowic z kluczami papieskimi. Nowym sekretarzem Gminy Wadowice będzie 34-letnia Marta Budzyńska.

Wprowadzono: 25 lipca 2019