Pierwszy Pakiet Małego Wadowiczanina trafił do rodziców

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Pierwszy Pakiet Małego Wadowiczanina trafił do rodziców

22 stycznia 2018r. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wadowicach Burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski wraz z Przedstawicielem LGD „Wadoviana” Stanisławem Stopą zaprezentowali wadowicką wyprawkę dla maluchów „Pakiet Małego Wadowiczanina”.

Pierwszy Pakiet odebrała z rąk Mateusza Klinowskiego rodzina Państwa Wiercimaków z Wadowic – urodzony w styczniu Franciszek zostanie zapamiętany jako najmłodszy w historii gość Burmistrza! „Każdego nowo narodzonego Mieszkańca i Mieszkankę witamy z radością, licząc, że stanie się wartościowym członkiem naszej społeczności. Gmina Wadowice jest wspólną wartością, naszym wspólnym domem. To bliscy ludzie, znajome miejsca, rzeka Skawa i urokliwe pasma Beskidu Małego. Bądźcie dumni, że jesteście Wadowiczanami  i przekazujcie tę dumę kolejnym pokoleniom. ” – mówił Mateusz Klinowski przekazując świeżo upieczonym rodzicom upominek.

List gratulacyjny, urocze niemowlęce body „Wszystko się zaczęło w Wadowicach”, naklejka na szybę samochodu „Bobas z Wadowic na pokładzie”, ulotka informacyjna dla rodziców oraz sadzonka drzewa – takie prezenty od Burmistrza dostaną wszystkie dzieci urodzone po 1 stycznia 2018r., zameldowane na terenie Gminy Wadowice. Stowarzyszenie LGD Wadoviana jest fundatorem praktycznych śliniaczków, które również znajdą się w każdej paczce.

Więcej o gminnym programie Pakiet Młodego Wadowiczanina dowiecie się Państwo na stronie www.wadowice.pl w zakładce „Dla mieszkańców.”

Wprowadzono: 22 stycznia 2018