Premiera publikacji Progresywne miasta. Jak to robimy

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Premiera publikacji Progresywne miasta. Jak to robimy

Nasze miasto jest w sieci Miast Progresywnych, która ma na celu dzielenie się dobrymi praktykami, uczenie się od siebie nawzajem pożytecznych rozwiązań miejskich. Po czterech latach w ramach sieci powstała publikacja z dwunastoma zagadnieniami, które z powodzeniem są realizowane w naszych miastach. Są to efekty pracy ostatnich lat, wielu godzin konsultacji społecznych, pracy urzędników, realizacja wspólnych pomysłów i dążenia do tego, żeby nasze miasta były miastami szczęśliwymi.

Jesteśmy częścią tej publikacji i z dumą prezentujemy ją Państwu tutaj. W publikacji oprócz dwunastu zagadnień miejskich jest także tekst wprowadzający Edwina Bendyka, dziennikarza „Polityki”, są też rekomendacje innych ciekawych publikacji miejskich i mnóstwo zdjęć, także zrobionych w naszym mieście. Chwalimy się zatem tym,  co mamy dobrego. Całość została zredagowana przez Ewę Całus, Zastępczynię Burmistrza Wadowic. Publikacja została wydana ze wsparciem Fundacji Friedricha Eberta, która sfinansowała jej powstanie.

Zobaczcie także zdjęcia z premiery publikacji w Starachowicach. Zachęcamy do zapoznania się i życzymy owocnej lektury.

Zapraszamy także na profil miast progresywnych na Facebook @ProgresywneMiasta

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 9 lipca 2018