Puchar Burmistrza na Orliku [ZAPISY]

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Sport w Gminie Wadowice / Puchar Burmistrza na Orliku [ZAPISY]

Po kilku latach przerwy powraca Puchar Burmistrza na wadowickim orliku. Właśnie ruszyły zapisy do turnieju, który odbędzie się w niedzielę – 30 czerwca. Udział jest bezpłatny, ale śpieszcie się, bo ilość drużyn jest ograniczona. 

Organizatorem turnieju o Puchar Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego jest Gmina Wadowice, a koordynatorem prowadzącym rozgrywki – animator orlika Tomasz Lechowicz.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Zgłoszenia należy przesłać mailowo na adres: sport@wadowice.pl w terminie do 24 czerwca 2019 r. W temacie maila należy napisać: ZGŁASZAM DRUŻYNĘ DO Pucharu Burmistrza, a w treści maila podać nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, numer kontaktowy oraz informację o treści: W naszym zespole będzie/nie będzie minimum trzech zawodników, mieszkających bądź zameldowanych na terenie gminy Wadowice.

– Liczba drużyn biorących udział w turnieju jest ograniczona. Jeśli do 24 czerwca zgłosi się więcej zespołów, niż planowana liczba miejsc, pierwszeństwo będą miały te drużyny, które w swoim składzie będą mieć minimum trzech zawodników z Gminy Wadowice – wyjaśnia Animator Orlika Tomasz Lechowicz.

W rozgrywkach mogą brać udział zarówno zawodnicy niezrzeszeni, jak i zrzeszeni w klubach piłkarskich (amatorzy bez profesjonalnego kontraktu), którzy ukończyli 15 lat. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziano puchary, ufundowane przez Gminę Wadowice.

Szczegółowych informacji udziela Tomasz Lechowicz pod numerem: 784-955-516. Przed zgłoszeniem prosimy o dokładne zapoznanie się regulaminem, który jest do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 14 czerwca 2019