Rafał Brzozowski oczarował wadowicką publiczność

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Rafał Brzozowski oczarował wadowicką publiczność

Lepszego zwieńczenia Światowych Dni Młodzieży w Wadowicach nie mogliśmy sobie wyobrazić. 31 lipca (niedziela) na rynku odbył się długo wyczekiwany występ Rafała Brzozowskiego oraz chóru „The Voices”, którzy na tę okazję przygotowali specjalny repertuar. Mieliśmy okazję wysłuchać znanych nam wszystkim pieśni religijnych wykonanych w zupełnie nowych, zaskakujących aranżacjach. Tym sposobem Rafał Brzozowski zaskarbił sobie sympatię zgromadzonej publiczności, która dała się porwać energicznej i żywiołowej muzyce. Wypełniony po brzegi rynek tańczył i śpiewał. Nie obyło się bez największego hitu „Tak blisko”, który był punktem kulminacyjnym wczorajszego koncertu. Padający deszcz, grzmoty i błyskawice nie zepsuły nikomu dobrej zabawy. Pozytywna energia i niesamowite emocje zawładnęły mieszkańcami Wadowic.

I gdy wydawało się, że koncert dobiega końca, na scenie niespodziewanie pojawili się reprezentanci Komitetu Organizacyjnego wraz z ks. Adamem Garlaczem oraz przedstawiciele Urzędu Miejskiego z pracownikami, którzy wspólnie zaśpiewali hymn tegorocznych spotkań młodych oraz ulubioną pieśń św. Jana Pawła II – „Barkę”.

Ostatnim punktem wczorajszego wieczoru był wyświetlony na telebimie film podsumowujący Światowe Dni Młodzieży w Wadowicach. W tym miejscu chcielibyśmy w imieniu Burmistrza Mateusza Klinowskiego podziękować przede wszystkim tym, którzy przyjęli pielgrzymów pod swój dach. Pokazaliście, że jesteśmy miastem otwartym na nowe doświadczenia i nowych ludzi prezentujących odmienną kulturę i zwyczaje. Dziękujemy za Wasz udział w tym historycznym wydarzeniu jakim były Światowe Dni Młodzieży w Wadowicach. To głównie dzięki Wam pielgrzymi czuli się tak dobrze w naszym mieście. Mamy nadzieję, że niezapomniane wrażenie o Wadowicach pójdzie w świat i ponownie przyciągnie do nas rzesze wspaniałych ludzi.

Wprowadzono: 1 sierpnia 2016