Razem dla turystyki – nowy serwis dla branży turystycznej

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Referat Obsługi Ruchu Turystycznego / Razem dla turystyki – nowy serwis dla branży turystycznej

Działasz w branży turystycznej? Epidemia spowodowała duże straty i zaburzenia w funkcjonowaniu Twojej firmy? Poszukujesz wsparcia? Chcesz śledzić aktualne prognozy i analizy rynku turystycznego? A może sam planujesz aktywnie włączyć się do pomocy na rzecz odbudowy lokalnej turystyki? Ten serwis jest dla Ciebie!

Z inicjatywy władz Województwa Małopolskiego zostanie uruchomiony serwis branżowy razemdlaturystyki.visitmalopolska.pl, który zapewni przedsiębiorcom łatwy dostęp do informacji na temat dostępnych form wsparcia, aktualnych prognoz i analiz rynku turystycznego, jak również inicjatyw na rzecz odbudowy małopolskiej turystyki.

W najbliższy czwartek, 16 kwietnia o godz. 14.15 odbędzie się telekonferencja prasowa wicemarszałka Tomasza Urynowicza poświęcona temu serwisowi. Serdecznie zapraszamy do śledzenia jej za pośrednictwem strony internetowej www.malopolska.pl.

Wiecej informacji: www.malopolska.pl


Wprowadzono: 13 kwietnia 2020