Rozszerz horyzonty! Spotkajmy się w Polskiej Strefie Inwestycji

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Rozszerz horyzonty! Spotkajmy się w Polskiej Strefie Inwestycji

Zapraszamy Państwa serdecznie na niezwykłe wydarzenie, które zmieni percepcję polskiego sektora inwestycyjnego – konferencję pt. „Spotkajmy się w Polskiej Strefie Inwestycji”. Pragniemy Was zachęcić do dołączenia do naszego prestiżowego spotkania, które odbędzie się 5 czerwca w Wadowickim Centrum Kultury, zorganizowane przez renomowany Krakowski Park Technologiczny oraz Gminę Wadowice.Spotkanie PSI Wadowice 01 1024x1024 - Rozszerz horyzonty! Spotkajmy się w Polskiej Strefie InwestycjiTa konferencja to wyjątkowa okazja, by zgłębić niezliczone możliwości, jakie oferuje Polska w dziedzinie inwestycji. Będzie to forum, które połączy najważniejszych przedstawicieli biznesu, inwestorów, ekspertów branżowych i decydentów, aby wymienić się wiedzą, pomysłami i doświadczeniami. Wszystko to w celu budowy silnej i konkurencyjnej Polskiej strefy inwestycji.

Czeka nas dynamiczny program pełen inspirujących wystąpień, warsztatów oraz niepowtarzalnych networkingowych możliwości. Dzięki prezentacjom liderów rynku, odkryjemy najnowsze innowacje oraz szanse rozwoju w sektorze inwestycyjnym. Spotkamy się z ekspertami z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoją wiedzą i wskazówkami dotyczącymi efektywnego inwestowania w Polsce.

Spotkanie PSI Wadowice agenda - Rozszerz horyzonty! Spotkajmy się w Polskiej Strefie Inwestycji

Nie przegapcie okazji do uczestnictwa w tej niezwykłej konferencji! Spotkajmy się 5 czerwca o godzinie 10:30 w Wadowickim Centrum Kultury, aby poznać tajniki sukcesu w Polskiej strefie inwestycji. Zarezerwujcie sobie miejsce już dziś i dołączcie do grona liderów biznesu, którzy wpływają na przyszłość polskiej gospodarki!

Nie zapomnijcie zgłosić swojego udziału poprzez FORMULARZ REJESTRACYJNY!

Wprowadzono: 1 czerwca 2023

-