Rusza jesienna edycja GOLA

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Sport w Gminie Wadowice / Rusza jesienna edycja GOLA

Pierwszą wiosenną edycję wygrała Drukarnia Sigma. Jak będzie tym razem? Po przerwie letniej wracają rozgrywki na wadowickim orliku. Właśnie ruszyły zapisy do jesiennej edycji GOLA, czyli Gminnej Orlikowej Ligi Amatorów w Wadowicach. Spieszcie się, bo ilość drużyn jest ograniczona.

GOLA zostanie rozegrana na orliku w Wadowicach (Ul. Błonie 2) w każdy czwartek w terminie wrzesień-listopad. Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 19 września 2019 r.

Zapisy do ligi przyjmuje Animator Orlika Tomasz Lechowicz, który organizuje ligę we współpracy ze Skawą Wadowice. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: sport@wadowice.pl, w terminie do 10 września 2019 roku. W temacie maila należy napisać: ZGŁASZAM DRUŻYNĘ DO GOLA, a w treści maila podać nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, numer kontaktowy oraz informację o treści: W naszym zespole będzie/nie będzie minimum trzech zawodników, mieszkających bądź zameldowanych na terenie gminy Wadowice.

Jeśli do 10 września 2019 r. zgłosi się więcej zespołów, niż planowana liczba miejsc, pierwszeństwo będą miały te drużyny, które w swoim składzie będą mieć minimum trzech zawodników z Gminy Wadowice.

– Nie zwlekajcie ze zgłoszeniem, ponieważ ilość drużyn biorących udział w turnieju jest ograniczona i w każdej chwili lista może zostać zamknięta. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziano nagrody oraz puchary, ufundowane przez Gminę Wadowice. Będą również nagrody dla najlepszego bramkarza oraz strzelca GOLA – zachęca Tomasz Lechowicz.

W turnieju mogą brać udział zarówno zawodnicy niezrzeszeni, jak i zrzeszeni w klubach piłkarskich PZPN (amatorzy bez profesjonalnego kontraktu). Drużyny biorące udział w rozgrywkach zobowiązane są do uiszczenia opłaty startowej oraz kaucji zwrotnej. Szczegółowych informacji udziela Tomasz Lechowicz pod numerem: 784-955-516. Przed zgłoszeniem prosimy o dokładne zapoznanie się regulaminem, który jest do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 3 września 2019