Spotkanie autorskie z Anielą Cholewińską – Szkolik

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Spotkanie autorskie z Anielą Cholewińską – Szkolik

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Anielą Cholewińską – Szkolik, które odbędzie się 3 grudnia (poniedziałek) o godz. 10.00.

Aniela Cholewińska – Szkolik, to pisarka dla dzieci, autorka lubianej i czytanej serii „Misia i jej mali pacjenci”. Seria opowiada o małej weterynarz Misi, która w Lipowej Klinice pomaga swoim małym pacjentom. Książki te szczególnie przypadną do gustu tym, którzy uwielbiają zwierzaki. Autorka inspiracje czerpie z długich spacerów po lesie, pracy w ogrodzie, tańca i fotografowania. To właśnie wtedy przychodzą jej do głowy najlepsze pomysły, którymi dzieli się z czytelnikami.

Na wydarzenie obowiązują zapisy, których można dokonać telefonicznie (33 8234618) lub osobiście w Wadowickiej Bibliotece Publicznej. W związku z dużym zainteresowaniem i brakiem wolnych miejsc obecnie przyjmujemy zapisy tylko od osób indywidualnych.

* Spotkanie zrealizowano w ramach projektu „Poznaj pisarza – zostań pisarzem!”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wprowadzono: 29 listopada 2018