Spotkanie autorskie z Anną Piróg

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Spotkanie autorskie z Anną Piróg

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Panią Anną Piróg, które odbędzie się 26 października o godz. 17.00.

Anna Piróg – urodziła się w Krakowie jako Małgorzata Rajska. Po adopcji  i przeprowadzce do Wadowic zmieniła imię i nazwisko na Anna Radwan. Od najmłodszych lat pisze pamiętniki, opowiadania i wiersze. Współpracowała z redakcjami lokalnych wadowickich gazet „Nasze Wadowice” oraz „Przebudzenie”, śpiewała w chórze oraz grała w amatorskim teatrze. W 2017 roku opublikowała swój debiutancki tomik poezji „Białe serce”, a w bieżącym roku wydała pierwszą powieść „Mroczny dwór”.

Podczas piątkowego spotkania Pani Anna opowie  o swojej literackiej drodze, odczyta też wybrane wiersze z autorskiego tomiku poezji oraz fragmenty najnowszej powieści. Spotkanie poprowadzi Pani Anna Bejnarowicz, natomiast o oprawę muzyczną zadba Pan Zdzisław Stańczak i Tomasz Bizoń z Andrychowa, którzy wykonają kilka utworów instrumentalnych. W trakcie spotkania będzie można również zakupić książki autorki.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

Wprowadzono: 24 października 2018