Stowarzyszenie „Dać Szansę” zaprasza na II Wadowicką Galę Wolontariatu

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Stowarzyszenie „Dać Szansę” zaprasza na II Wadowicką Galę Wolontariatu

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach zaprasza na II Wadowicką Galę Wolontariatu, która odbędzie się 5 listopada 2017 w Wadowickim Centrum Kultury.

Dać szansę

Gala odbędzie się w niedzielę, 5 listopada 2017 roku o godzinie 14.00 w Sali Kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury (ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice). Zapraszamy szkolne koła wolontariatu wraz z opiekunami oraz osoby zainteresowane pracą wolontariacką. Podczas gali będą mieli okazję spotkać się i poznać wolontariusze powiatu wadowickiego i powiatu oświęcimskiego. Wstęp wolny.

Szkolne centra i koła wolontariatu z naszego terenu nie mają okazji do wzajemnej integracji
i wymiany doświadczeń. Chcemy to zmienić! Mamy nadzieję, że wspólne spotkanie zainspiruje wolontariuszy do nowych działań, ułatwi planowanie działań partnerskich między szkołami
i organizacjami pozarządowymi na większą skalę oraz pozwoli na szerszą prezentację osiągnięć wolontariuszy. Chcemy również promować wolontariat w środowisku lokalnym, aby przybliżyć jego ideę Małopolanom i inspirować młodzież do działania.

Każda szkoła, która weźmie czynny udział w gali otrzyma upominki – niespodzianki oraz broszury – publikacje związane z wolontariatem. Grupy wolontariuszy i koła wolontariatu, które chciałyby się zaprezentować, proszone są o kontakt z organizatorem do 18 października.

Impreza jest realizowana przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Jej celem jest popularyzacja i rozwój idei wolontariatu wśród młodzieży oraz integracja środowiska wolontariuszy Powiatów Wadowice i Oświęcim w Małopolsce Zachodniej poprzez organizację gali promującej wolontariat w 2017.

Kontakt z organizatorem:

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „DAĆ SZANSĘ” w Wadowicach
os.XX-lecia 1, 34-100 Wadowice
tel. (33)873-18-87
kom. 695-727-833
stowarzyszenie@dacszanse.pl
www.dacszanse.pl

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 17 października 2017