Stwórzmy razem nowy turystyczny produkt sieciowy w Gminie Wadowice

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Referat Obsługi Ruchu Turystycznego / Stwórzmy razem nowy turystyczny produkt sieciowy w Gminie Wadowice

Stwórzmy razem nowy turystyczny produkt sieciowy w Gminie Wadowice!

Gorąco zapraszamy instytucje, lokalnych przedsiębiorców, gospodarstwa agroturystyczne  i organizacje pozarządowe do współtworzenia nowego lokalnego produktu turystycznego opartego o zasoby gminy.  Celem projektu jest stworzenie produktu sieciowego, który może być ofertą zarówno niekomercyjną jak i komercyjną skierowaną do mieszkańców, pielgrzymów i turystów.

Co oferujemy?
– wsparcie edukacyjno-doradcze na każdym etapie tworzenia produktu turystycznego
– test wypracowanej oferty
– promocję gotowego produktu

Dla kogo?
Dla przedstawicieli wszystkich trzech sektorów życia publicznego – biznesu, samorządu i organizacji pozarządowych.

Korzyści z uczestnictwa w projekcie:
Dzięki udziałowi w projekcie powstanie nowa oferta turystyczna dostosowana do współczesnego odbiorcy. Produkt sieciowy będzie nie tylko szansą na rozwój gminy ale przede wszystkim promocją Państwa działalności, przyciągając nowych odbiorców i dając nowe perspektywy rozwoju.

Chcielibyśmy również, aby w efekcie planowanych działań została utworzona grupa partnerska podmiotów zainteresowanych współpracą na rzecz rozwoju turystyki w Gminie.

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z oferty, zapraszamy do kontaktu z biurem Informacji Turystycznej przy ul. Kościelnej 4 w Wadowicach, tel. 33 873 23 65, email: biuro@it.wadowice.pl

Czekamy na Państwa zgłoszenia do 19 października br.

Wprowadzono: 2 października 2018