Święto Rodziny – Piknik przy ZSP nr 3

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Święto Rodziny – Piknik przy ZSP nr 3

„ Radości życia rodzinnego 
są najpiękniejsze na świecie, 
a radość, jakiej rodzice doświadczają 
na widok swych dzieci, jest najświętsza”

/Johann Heinrich Pestalozzi/

Czy szkołę można lubić? Czy szkoła rozwija moje talenty i pasje? Czy nauczyciel może zostać moim przyjacielem? Czy mogę mieć wpływ na to, co dzieje się w mojej szkole? Czy moi Rodzice mogą współtworzyć społeczność szkolną i współdecydować o moim w niej rozwoju? Dlaczego Moja Rodzina jest tak ważna nie tylko dla mnie, ale i dla społeczności szkolnej? Czy jestem tu szanowany, a moje potrzeby są ważne nie tylko dla mnie? Dlaczego mam prawo nie wiedzieć wszystkiego, a moje słabe strony nie są moją porażką, a jedynie motywacją do rozwoju? Szukając odpowiedzi na te i wiele innych pytań…

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców przy Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Wadowicach oraz Rada Osiedlowa XX- lecia, serdecznie zapraszają na Święto Rodziny, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, 4 czerwca 2017 roku, start godz.14.00.

Święto Rodziny”, objęte honorowym Patronatem Burmistrza Wadowic, ma charakter wiosennego, rodzinnego pikniku, który oferuje atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W tym dniu, teren szkoły zmieni się w kolorowe miasteczko, zaś scenę przejmą utalentowane dzieci z Naszej szkoły – ze swoimi występami muzycznymi i pokazami tanecznymi. Skakańce-dmuchańce, rozgrywki sportowe, wystawa prac plastycznych, rękodzieło, przejażdżki konne, kolorowe balony,  to tylko niektóre z niespodzianek, które na Was czekają. Pyszna kawa i domowe ciasta, a także grillowane przysmaki, przypadną do gustu nawet największym łasuchom.

Nie zabraknie także konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Główną z nich będzie rower ufundowany przez Burmistrza Wadowic Pana Mateusza Klinowskiego.

Nie może Was zabraknąć! Serdecznie zapraszamy!

Wprowadzono: 30 maja 2017