Szansa dla przedsiębiorców – bezpłatne spotkanie konsultacyjne

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Szansa dla przedsiębiorców – bezpłatne spotkanie konsultacyjne

29 czerwca w Wadowicach odbędzie się spotkanie informacyjne: Jak eksportować do Kazachstanu. Udział jest bezpłatny, a specjaliści podpowiedzą i doradzą jak skutecznie eksportować i na co zwrócić uwagę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z Małopolski.

Jeśli prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo i myślisz o tym, żeby wejść na rynki zagraniczne, ale nie wiesz jak dotrzeć do odbiorców z innych krajów – ta oferta jest dla Ciebie.  Na spotkaniach dotyczących eksportu do Kazachstanu specjaliści poruszać będą m.in. tematy: ogólnej wiedzy na temat Kazachstanu (geografia, historia, kultura, obyczaje) oraz informacje o gospodarce tego kraju, eksporcie oraz imporcie ze szczególnym uwzględnieniem polsko – kazachstańskiej wymiany gospodarczej, prawa podatkowego, możliwości zakładania działalności gospodarczej, wiedzy o kulturze biznesowej, warunków zawierania umów oraz branżowych wydarzeniach targowych.

Spotkanie odbędzie się w Wadowicach w dniu 29 czerwca 2017 r. w Hotelu Badura, ul. Wenecja 4. Udział jest bezpłatny, lecz ilość miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji udziela oraz zgłoszenia przyjmuje Pani Marta Wagner +48 666 899 764 e-mail: organizacja@sunmore.pl

Program spotkania: program

Formularz zgłoszeniowy: formularz

Wprowadzono: 22 czerwca 2017