Szkolenia z obsługi Małopolskiego Generatora Ofert

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Aktualności NGO / Szkolenia z obsługi Małopolskiego Generatora Ofert

Urząd Marszałkowski zaprasza organizacje pozarządowe na szkolenie z obsługi generatora ofert.

Urząd Marszałkowski uruchomił pilotaż specjalnego systemu – tzw. generatora ofert. Korzystające z niego NGO będą mogły już na etapie przygotowania oferty wychwycić najczęstsze błędy formalne czy rachunkowe, natomiast urzędnicy będą mogli sprawniej i szybciej przeprowadzić ocenę złożonych ofert. W związku z tymi zmianami zaplanowano 3 szkolenia z obsługi generatora dla organizacji pozarządowych:

  • 02 br. (poniedziałek), godz. 16:00, Nowy Sącz, MCK „Sokół”, ul. Jana Długosza 3, sala im. Romana Sichrawy.
  • 03 br. (poniedziałek), godz. 16:00, Tarnów, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie, ul. Nowy Świat 30, Aula.
  • 03. br. (wtorek), godz. 16:00, Kraków, ul. Racławicka 56, sala sesyjna (piętro VII).

Uwaga: szkolenia są bezpłatne, ale żeby wziąć w nich udział, trzeba się wcześniej zapisać przez formularz internetowy: https://www.malopolska.pl/szkolenie-z-obslugi-malopolskiego-generatora-ofert?fbclid=IwAR2tQk5mvj9N8dmesGd9XR-PNU3YCUocMpM-ac5jNZrBPRVfax8d2RE8y2c

Oprócz obsługi generatora, który ma obowiązywać w Urzędzie Marszałkowskim w otwartych konkursach ofert i tzw. „małych grantach”, w trakcie szkoleń będzie się można zapoznać też z innymi tematami dla III sektora – w tym m.in. ważną zmianą rozliczenia zadań publicznych za rezultaty.

W przypadku pytań można się kontaktować z pracownikami zespołu Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Urzędzie Marszałkowskim: e-mail: ngo@umwm.malopolska.pl lub telefonicznie: (12) 61-60-904, (12) 61-60-121, (12) 61-60-982.

Wprowadzono: 22 lutego 2020