SZKOLENIE: Realizacja zadań publicznych: nowe wzory ofert, sprawozdań i umów

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Aktualności NGO / SZKOLENIE: Realizacja zadań publicznych: nowe wzory ofert, sprawozdań i umów

W związku ze zmianami, jakie zaszły w tym roku we wzorach ofert i sprawozdań dotyczących realizacji zadań publicznych, zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu gminy Wadowice do udziału w szkoleniu.

W programie szkolenia:

W jaki sposób prawidłowo napisać ofertę realizacji zadania publicznego na nowym wzorze?

Co zmieniło się w umowie o dofinansowanie?

Jak napisać sprawozdanie na nowym wzorze – czym jest rozliczanie przez rezultaty?

Organizacja zajęć:

  • Termin: 27 czerwca 2019 r. w godzinach 16:00-20:00,
  • Miejsce: Wadowice, Urząd Miejski, sala sesyjna,
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny,
  • Zgłoszenia przyjmujemy do 24 czerwca br. na adres erolka@wadowice.pl lub tel. 33 873 18 11 w. 263 (w zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko, reprezentowaną organizację pozarządową oraz dane kontaktowe).

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Małopolska Zachodnia, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Trenerka:

Lidia Korbus-Then

Z wykształcenia menedżerka w administracji publicznej. Doświadczona Trenerka Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych. Członkini zarządu Federacji Małopolska Pozarządowa oraz Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych. Od 2006 r. zaangażowana w różnego rodzaju projekty społeczne. Szkoli, doradza i pracuje animacyjnie z grupami nieformalnymi, liderami i liderkami społecznymi oraz organizacjami pozarządowymi. Specjalizuje się m.in. w pracy metodą projektu, rozwiązywaniu problemów z rejestracją i aspektami formalnymi, a także związanych z pracą w zespole i finansowaniem działalności organizacji pozarządowych. Współautorka licznych projektów społecznych.

Wprowadzono: 10 czerwca 2019