Szkoleniowcy z PZPN na orliku w Wadowicach. Będą szkolić naszych trenerów

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Sport w Gminie Wadowice / Szkoleniowcy z PZPN na orliku w Wadowicach. Będą szkolić naszych trenerów

Ważna informacja dla wuefistów i trenerów lokalnych drużyn piłkarskich. W najbliższą środę (20.02) na wadowicki orlik przyjadą szkoleniowcy z PZPN, którzy poprowadzą bezpłatne szkolenie z udziałem najlepszych młodych piłkarzy z powiatu wadowickiego. Jak zapisać się na zajęcia?  

W najbliższą środę (20.02) o godzinie 15:30 na orliku w Wadowicach odbędzie się bezpłatne szkolenie dla trenerów i nauczycieli wf-u, które poprowadzą trenerzy pracujący dla Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zajęcia będą podzielone na część teoretyczną, gdzie tematem będzie: “Kreatywność” i część praktyczną skupiającą się na: “Rozwijaniu kreatywności i inteligencji piłkarskiej”.

W części praktycznej będą brać udział wyselekcjonowani, najlepsi chłopcy z powiatu, m.in. z takich klubów jak: Skawa Wadowice, Karol Wadowice, Progress Andrychów, Wisła Brzeźnica, Iskra Klecza.

– To świetna inicjatywa ze strony PZPN-u. Poziom szkolenia naszej lokalnej piłki nożnej rozwija się bardzo szybko, ale potrzebujemy jeszcze więcej świadomych trenerów i nauczycieli, aby wiedzieć, co jest naszym prawdziwym celem w szkoleniu dzieci. Dla tych młodych chłopców jest to też szansa, aby pokazać swoje umiejętności przed wykwalifikowanymi trenerami, co na pewno zaowocuje im w przyszłości. Na tym polega współpraca. Zachęcam również rodziców do śledzenia poczynań swoich dzieci, bo zarówno my, dzieci i rodzice stanowimy jedną drużynę.  – mówi Animator orlika – trener Tomasz Lechowicz.

Całe szkolenie będzie można śledzić online przez naszą orlikową kamerę.

Część teoretyczna dla trenerów i nauczycieli wf-u o godz: 15:30 ( salka audiowizualna – Skawa Wadowice ul. Błonie 2, 34-100 Wadowice )„Kreatywność”.

Część praktyczna – trening pokazowy u-11 o godz: 16:30-17:30  „Rozwijanie kreatywności i inteligencji piłkarskiej”

Gra selekcyjna dla wyselekcjonowanych zawodników ( z treningu pokazowego) u-11: 17:35-18:05

Gra selekcyjna dla wyselekcjonowanych zawodników (u-13):  18:10-18:40

Chętni trenerzy i nauczyciele, aby wziąć udział w szkoleniu proszeni są o aplikację przez portal pzpn.24.pzpn.pl

Wprowadzono: 19 lutego 2019