Ostatnie wolne miejsce w GOLA!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Ostatnie wolne miejsce w GOLA!

Dwie ligi zamiast jednej, awanse i spadki, brak wpisowego oraz jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody, które funduje Galicjanka. To najważniejsze nowości GOLA, czyli Gminnej Orlikowej Ligi Amatorów. Mamy  ostatnie  miejsce na  udział  w lidze!

Wakacje na Orliku dobiegają końca, więc animatorzy obiektu ruszają z kolejnym tematem.  Rozpoczynamy zapisy do jesiennej edycji Gminnej Orlikowej Ligi Amatorów. Będą to rozgrywki w nowej formule.

Po pierwsze, udział w lidze jest bezpłatny. Pobierana będzie jedynie zwrotna kaucja na wypadek zniszczenia czy zgubienia sprzętu oraz niestawienia się na mecz.

Po drugie, od tej edycji gra z nami poważna zawodniczka – kawiarnia Galicjanka, która została sponsorem głównym całej ligi i funduje atrakcyjne nagrody.

I po trzecie. Organizatorzy planują zorganizować nie jedną, a aż dwie ligi.

– Chcemy zorganizować pierwszą i drugą ligę, z awansami i spadkami, tak aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić rozgrywki i wyrównać poziom pomiędzy zespołami. Aby lepsi mogli grać z lepszymi, a słabsi ze słabszymi. O tym, do której ligi trafi zespół, decydować będą wyniki w poprzednich edycjach oraz przynależności klubowe zawodników, podobnie jak miało to miejsce podczas grudniowego turnieju mikołajkowego – tłumaczy animator orlika, Tomasz Mamcarczyk.

GOLA zostanie rozegrana na orliku w Wadowicach (Ul. Błonie 2) w każdy czwartek w terminie wrzesień-listopad (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn istnieje również możliwość gry w innym terminie niż czwartek. Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 10 września 2020 r.

W turnieju mogą brać udział zarówno zawodnicy niezrzeszeni, jak i zrzeszeni w klubach piłkarskich PZPN (amatorzy bez profesjonalnego kontraktu).

Zapisy do ligi przyjmują Animatorzy Orlika: Tomasz Mamcarczyk (512-448-952) oraz Maciej Skawina (501-051-178). Zgłoszenia należy przesyłać na adres: sport@wadowice.pl, w terminie do 12 września 2020 roku. W temacie maila należy napisać: ZGŁASZAM DRUŻYNĘ DO GOLA, a w treści maila podać nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz numer kontaktowy. Spieszcie się, ponieważ ilość drużyn jest ograniczona.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Wadowice24.pl.

Wprowadzono: 9 września 2020

Pliki do pobrania: