To wydarzenie na stałe wpisze się w kalendarz miasta !
Dzisiejszy Targ Staroci w Wadowicach okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Ulica Zatorska już od godzin porannych tętniła życiem, przyciągając zarówno miłośników antyków i kolekcjonerów, jak i całe rodziny spacerujące po centrum miasta.
Do Wadowic przyjechali sprzedawcy i kolekcjonerzy z różnych stron regionu, prezentując bogaty wybór staroci, porcelany, książek, płyt winylowych, monet, militariów, bibelotów oraz unikatowych przedmiotów codziennego użytku sprzed lat. Stoiska niemal przez cały dzień odwiedzały tysiące kupujących i spacerowiczów, a letnia, słoneczna pogoda dodatkowo podkreślała wyjątkową atmosferę wydarzenia.
Wadowicki Targ Staroci stał się dziś nie tylko miejscem handlu, ale także spotkań, rozmów i wspomnień. Wielu odwiedzających podkreślało niepowtarzalny klimat imprezy oraz potrzebę organizowania takich wydarzeń w przestrzeni miasta.
Sukces pierwszej edycji sprawił, że zapadła decyzja o kontynuacji przedsięwzięcia. Targ Staroci będzie wydarzeniem cyklicznym i od teraz będzie organizowany w każdą trzecią niedzielę miesiąca – od maja do września włącznie.
Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie z historią, kolekcjonerskimi perełkami i wyjątkową atmosferą w samym sercu Wadowic.
NUMER KONTAKTOWY DLA WYSTAWCÓW – Wydział Promocji Urzędu Miejskiego w Wadowicach – tel. 33 873 18 11 wew. 264
Widzimy się już 21 czerwca ! Do zobaczenia !
Wprowadzono: 24 maja 2026













