TOP 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP 3 na weekend

Jak ten czas szybko mija… wielkimi krokami zbliża się nowy, 2018 rok. Miejmy nadzieję, że będzie pełen uśmiechu, szczęścia i samych pozytywnych zdarzeń. Tego Państwu życzymy! Zapraszamy do zapoznania się z ostatnim już w tym roku TOP 3 na sylwestrowy weekend!

  1. Kinowa klasyka: Gwiezdne Wojny – piątek/sobota/niedziela

    Dobry film to połowa sukcesu. Któż nie zna tytułowych „Gwiezdnych Wojen” ? Kolejna już część pojawiła się w polskich kinach, więc zachęcamy każdego z Państwa do wybrania się na seans – z rodziną, znajomymi, a może drugą połówką? Ten przygodowy Film wyreżyserowany przez Riana Johnsona niesamowicie wciągnie każdego w magiczny świat!

    Bilety można zakupić tutaj

  2. Pożegnanie roku na wadowickim rynku – niedziela

    W sylwestrowy wieczór 31 grudnia zapraszamy wszystkich mieszkańców Wadowic i okolic do wspólnego pożegnania roku na Placu Jana Pawła II. Program artystyczny dla dzieci przygotowany przez szczudlarzy z Krakowskiego Teatru Ulicznego „Scena Kalejdoskop” rozpocznie się o godzinie 18.30.  Warto zaznaczyć, że podczas pokazu przeprowadzony zostanie ciekawy konkurs z nagrodami dla najmłodszych. Na tradycyjny pokaz fajerwerków zapraszamy jak zawsze na godzinę 19.00!

  3. Sylwestrowa dyskoteka nocna – niedziela

Jak co roku zapraszamy na organizowaną już od wielu lat w Wadowickim Centrum Kultury Dyskotekę Sylwestrową! Dobra zabawa i świetna muzyka gwarantowana! Dyskoteka rozpocznie się 31 grudnia 2017 r. o godzinie 20:00 w sali kameralnej WCK.

Wprowadzono: 28 grudnia 2017