Top 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Top 3 na weekend

Kolejny wakacyjny weekend przed nami. Jeśli nie wyjeżdżacie z miasta to mamy dla Was 3 propozycje na ciekawe spędzenie najbliższych dni w Wadowicach. Co ciekawego można u nas zrobić?

1. Wybrać się do Kina pod Gwiazdami – piątek

Najbliższy seans już 11 sierpnia w Wysokiej – na terenach przy szkole. Od 20.30 możecie zrelaksować się przy filmie Lady M. Gwarantujemy wygodne leżaki ale zachęcamy również do zabrania koców i przekąsek 🙂  Wstęp wolny – nie może Was zabraknąć!

62529 - Top 3 na weekend

2. Podziwiać perseidy na niebie – sobota

Z piątku na sobotę nad polskim niebem rozegra się piękny, coroczny spektakl – noc spadających gwiazd. Sierpień to miesiąc, w którym aktywność roju perseidów jest największa a apogeum przypada właśnie w najbliższy weekend!  Weźcie znajomych i wybierzcie się w plener – koniecznie w najbardziej zaciemnione, wolne od świateł miejskich miejsce. Serdecznie polecamy szczyt Goryczkowiec, czyli popularny „Dzwonek”. Sprawdzą się również Leskowiec czy Babia Góra,  a nocna obserwacja nieba to idealna okazja na to, by pomyśleć o swoich marzeniach – spełnią się!

62875 - Top 3 na weekend

3. Wziąć udział w Paradzie Muzycznej – sobota

Towarzystwo Ziemi Wadowickiej zaprasza muzyków oraz wszystkich sympatyków muzyki rozrywkowej na III Paradę Muzyczną. Impreza odbędzie się w Zaułku Mieszczańskim (ul. Krakowska). Organizatorzy zapewniają nagłośnienie, mikrofony i podstawowe klawisze. Gramy, jak umiemy – byleby dobrze! – zachęcają organizatorzy. Start o godzinie 16:00. Przynieście więc swoje instrumenty i oddajcie się tanecznemu nastrojowi. Wstęp wolny.

61751 - Top 3 na weekend

Wprowadzono: 10 sierpnia 2017

-