TOP 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP 3 na weekend

Top 3 na weekend w Wadowicach

Kolejny, drugi weekend stycznia coraz bliżej! Dla wadowiczan z utęsknieniem wyczekujących zimy i białego puchu mamy dobrą wiadomość! Wedle aktualnych prognoz już pod koniec stycznia spadnie śnieg, który przykryje całe miasto. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość, a w międzyczasie, jak w każdy czwartek, publikujemy nasze zestawienie TOP 3 na piątek, sobotę i niedzielę.

 1. Karaoke dla WOŚP w Galicjance – piątek

  Karaoke dla WOŚP to impreza tworzona w ramach 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wadowicach. W tym roku Galicjanka postanowiła wesprzeć zbiórkę organizując wspólne śpiewanie w lokalu.  Dochód tegorocznej edycji WOŚP zostanie przeznaczone dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

  Już w ten piątek chwyć za mikrofon i porwij publiczność swoim wykonaniem znanych i lubianych piosenek. Zwycięzca konkursu otrzyma bon na 50 zł do wykorzystania w Galicjance, jednocześnie przechodzi do wielkiego finału konkursu Karaoke organizowanego przez cukiernię, gdzie zgarnąć można nagrodę główną w wysokości 500 zł. W finale zwycięzców wyłoni jury, zaś w eliminacjach to publiczność o wszystkim decyduje. Dlatego zabierz przyjaciół, rodzinę, sąsiadów i walcz o wygraną!

  Karaoke dla WOŚP jest wyjątkowym spotkaniem gdzie wspólna zabawa,  pasja do śpiewu i pomaganie łączą się i tworzą niezapomniane chwile!

  O której? – 20:00,
  Gdzie? – Galicjanka w Wadowicach, Pl. Jana Pawła II 13

  Kiedy? – piątek, 12 stycznia

 2. II Festiwal Fagotowy – sobota

  Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach oraz Orkiestra Symfoniczna PSM I i II st. w Wadowicach zapraszają  na koncert symfoniczny w ramach II Festiwalu Fagotowego.

  W programie koncertu, m.in.:
  Carl Jacobi – Introdukcja i Polonez op. 5
  Gioacchino Rossini – Koncert na fagot i orkiestrę.
  Wystąpią:
  Katarzyna Zdybel-Nam – fagot
  oraz Orkiestra Symfoniczna PSM I i II st. w Wadowicach pod dyrekcją Piotra Kiełbińskiego.

  Początek o godzinie 19.00. Zapraszamy!

 3. 26. finał WOŚP – niedziela

Zapraszamy na 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Główne wydarzenia podczas wadowickiego finału odbywać się będą na Placu Jana Pawła II w godzinach od 10.00 do 18.00. W planie masa atrakcji: strefa gastronomiczna z gościnnymi pokazami kucharzy programu Master Chef, licytacje, pokazy zumby, atrakcje dla dzieci oraz wiele innych wspaniałości. Oczywiście, nie zabraknie także pierników i innych słodyczy.

W tym roku odbędą się także trzy atrakcje towarzyszące: Turniej siatkówki w szkole SP2 przy ul. Sienkiewicza 9, rajd 4×4 w Babicy, Bieg Serc na Stadionie Skawy Wadowice. Więcej szczegółów o wydarzeniu TUTAJ.

Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski.

Zapraszamy!

Wprowadzono: 11 stycznia 2018