TOP 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP 3 na weekend

Top 3 na weekend w Wadowicach

Bieżący tydzień upływa wszystkim Wadowiczanom i Wadowiczankom bardzo mroźno – pogoda nie rozpieszcza, na co wskazują rekordowe mrozy, jakie w ostatnich dniach występowały w naszej Gminie. Spieszymy z dobrymi wiadomościami – zbliżający się weekend będzie już cieplejszy i słoneczny. Mamy nadzieję, że wraz ze wzrostem temperatur powoli poczujemy pierwsze oznaki wiosny. Prezentujemy Państwu kolejne czwartkowe zestawienie TOP 3 na weekend.

 1. „GDZIE JA W OGÓLE JESTEM” – wernisaż wystawy grafiki Kamila Kaka – sobota

  Zapraszamy na wernisaż wystawy grafiki Kamila Kaka – 2 marca 2018 r., o godz. 17.00.

  Kamil Kak – student grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Miłośnik litografii, drzemek i szokujących zestawień kolorystycznych. Zainteresowany frustracjami społecznymi. Twierdzi, że świat byłby łatwiejszy, gdyby ludzie porozumiewali się za pomocą memów.
  Ekspozycję można obejrzeć w Wadowickiej Bibliotece Publicznej do 15 kwietnia 2018 r.

  Wstęp wolny!

  Kiedy? sobota, 2 marca 2018
  Gdzie? Wadowicka Biblioteka Publiczna
  O której? godz. 1700

 2. Transmisja teatru Bolszoj : „Płomień Paryża”  – niedziela

  O spektaklu: Historia miłości człowieka z ludu, Jerome’a do arystokratki Adeline jest pretekstem do pokazania dwóch skontrastowanych światów i pełnych rozmachu scen z arystokratycznego dworu i zbuntowanej ulicy. Gdy Teatr Bolszoj zaprezentował „Płomień Paryża: w Paryżu w 2011 roku francuska krytyka okrzyknęła ich przybyszami z kosmosu z powodu niewyobrażalnej sprawności tanecznej.

  Obsada: Pierwsi tancerze, soliści, koryfeje i zespół baletowy i orkiestra Teatru Bolszoj.

  4 marca 2018 | niedziela | 16:00 | Sala kameralna WCK
  Przedstawienie trwa około 2 godzin i 15 minut.

 3. „Zażyj” sportu na zdrowie! –  piątek/sobota/niedziela

„Sport to zdrowie” – jest to zwrot tak oczywisty, że nikomu nie musimy przedstawiać dowodów na to, że wprowadzenie aktywności fizycznej do swojego życia przyniesie same korzyści : dobre samopoczucie, wzrost odporności, polepszenie kondycji fizycznej.
Każdy z Nas jest bardziej lub mniej zabiegany – mamy swoje obowiązki, swoje „rytuały”  dnia codziennego. Zachęcamy, aby na moment się zatrzymać, przystopować i .. wyciszyć. Dobrym sposobem na ‚chwilę dla siebie’ może być właśnie sport. Bieganie, pływanie czy wypad na siłownię – wystarczy poświęcić , na początek, choćby godzinę w tygodniu na to, by pouprawiać jakiś sport. Gwarantujemy, że po jakimś czasie każdy dostrzeże plusy.
A więc w ten weekend, prócz zadań dnia codziennego zachęcamy do tego, by zacząć uprawiać jakiś sport – dla siebie samego.

Kiedy : kiedykolwiek!
Gdzie : Gdziekolwiek!
O której : O którejkolwiek!

Wprowadzono: 1 marca 2018