TOP 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP 3 na weekend

Miniony tydzień nas nie rozpieszczał. Ogromne mrozy i kapryśna pogoda pewnie każdemu dały się we znaki. Najbliższy weekend ma być zdecydowanie cieplejszy i, mamy nadzieję, pogodniejszy. Jak co czwartek – publikujemy zestawienie TOP 3 na weekend w Wadowicach i zachęcamy do tego, by spędzić najbliższe dni aktywnie.

 1. Spektakl „Pomoc domowa” – sobota

  Teatr Bagatela zaprasza wszystkich do Wadowickiego Centrum Kultury na spektakl komediowy z okazji Dnia Kobiet!

  „POMOC DOMOWA”, jest kontynuacją brawurowego „Boeinga, boeinga – Odlotowych narzeczonych” w przezabawnym tłumaczeniu Bartosza Wierzbięty. Dla rezolutnej pokojówki Nadii nowa praca oznacza nowe kłopoty, choć entuzjastycznie oddający się romansom chlebodawcy pozwalają jej drenować swoje portfele i barek. W spektaklu publiczność odnajdzie wszystkie chwyty klasycznej farsy.

  Kiedy? sobota, 10 marca 2018
  Gdzie? Sala Teatralna WCK
  O której? godz. 1800

 2. Projekt „Niedziela będzie dla nas”  – niedziela

Gmina Wadowice opracowała specjalną ofertę „Niedziela będzie dla nas!”. Jest to propozycja na niedziele bez handlu, dzięki którym zyskujemy więcej czasu na to, aby pobyć razem.

Sprawmy, by niedziele były czasem z rodziną i dla rodziny! Oferta zawiera ciekawe propozycje spędzenia wolnych chwil w przyjaznej atmosferze, bez pośpiechu i zmęczenia.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich organizatorów jednorazowych bądź cyklicznych wydarzeń do dołączania się ze swoimi propozycjami do naszej oferty. Poprzez szeroko pojęte wydarzenie rozumiemy organizację płatnych lub bezpłatnych spotkań, warsztatów, pokazów, oprowadzań po obiekcie, koncertów itp., które zachęcą całe rodziny do wyjścia z domów i bycia razem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Informacji Turystycznej  przy ul. Kościelnej 4, tel. 33 873 23 65, e-mail: biuro@it.wadowice.pl

Propozycje na 11 marca:

 • „Śladami historii” – Wadowice z przewodnikiem, Muzeum Miejskie – 33 873 81 00
 • „Z życia Karola Wojtyły” – wycieczka ciuchcią, rezerwacja – 604 580 616 / 530 740 323
 • „ Z plecakiem w Beskid Mały” – wycieczka na Leskowiec, propozycje wycieczek – www.it.wadowice.pl
 • Papieska kremówka w jednej z wadowickich kawiarni – lista kawiarni i cukierni – www.it.wadowice.pl

  3. Ugotuj coś dla bliskiej Tobie kobiety!

Dzisiaj wyjątkowy dzień – dzień wszystkich Kobiet. Nie tylko drugich połówek, lecz także naszych mam, sióstr,  sąsiadek, przyjaciółek – wszystkich. Zachęcamy, aby w najbliższy weekend ugotować coś pysznego dla najbliższej Wam kobiety. Nie musi być to wykwintne danie – ważne, by było przygotowane od serca 🙂

Wprowadzono: 8 marca 2018