TOP 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP 3 na weekend

Nadchodzi kolejny wakacyjny weekend. Jeśli spędzacie go w Wadowicach, to gwarantujemy – nie będziecie się nudzić. Prezentujemy trzy specjalnie wybrane dla Was propozycje! Co ciekawego można zrobić w naszym mieście?

1. Wybrać się do Kina pod Gwiazdami – piątek i sobota

Dwa ostatnie seanse Kina pod Gwiazdami przed nami. W piątek zapraszamy na relaks przy filmie „Za jakie grzechy dobry Boże” w Choczni. W sobotę będziecie mogli odprężyć się przy filmie „Aquarius” w Kleczy Dolnej. Oba seanse ruszają o 20:30. Gwarantujemy wygodne leżaki, ale zachęcamy również do zabrania koców i przekąsek 🙂 Wstęp wolny – nie może Was zabraknąć!

2. Posłuchać skrzypcowego koncertu plenerowego w Galicjance – piątek

W ten piątek, 18 sierpnia, restauracja Galicjanka zaprasza na wyjątkowy plenerowy koncert. O godzinie 20:00 przy ulicy Zegadłowicza 30 wystąpi utalentowany duet skrzypcowy – Sara Paczyńska i Justyna Bajak. W ich niezwykłym repertuarze znajdą się: muzyka filmowa, oryginalne aranżacje hitów oraz regionalne utwory polskie, czeskie, ukraińskie i węgierskie. Nie przegapcie tak niezwykłej muzycznej okazji!

3. Zrelaksować się na ostatnim Niedzielnym Grillowaniu na Wenecji – niedziela

W niedzielę zapraszamy do strefy relaksu na wadowickiej Wenecji. Odpoczniecie na wygodnych leżakach, posłuchacie lekkiej muzyki, zjecie smaczny posiłek przygotowany na grillu (produkty na grilla można przynieść swoje lub kupić na miejscu) czy słodką kremówkę a animatorzy zapewnią szereg atrakcji Waszym dzieciom. Kursować będzie darmowa ciuchcia, która dowiezie Was na Bulwary z różnych zakątków Wadowic.

Gdzie?

Bulwary nad Skawą (Wenecja)

Co zapewniamy?

– leżaki, stoliki i ławki
– animatorów zabaw dla dzieci
– muzykę (DJ)
– rozpalony grill i osoba pilnująca grilla
– możliwość zakupu kiełbasek na grilla, napojów i piwa
– relaks na łonie natury 🙂

Co można zabrać ze sobą?

– jedzenie (można również zakupić na miejscu)
– picie (można zakupić na miejscu)
– koc (na miejscu dostępne leżaki)
– rodzinę i znajomych 🙂

Odjazdy darmowej ciuchci:

15.30 – Rynek w Wadowicach
16.00 – Pływalnia Delfin
16.30 – stacja ORLEN (ul. Batorego)

Zapraszamy i życzymy udanego weekendu!

Wprowadzono: 17 sierpnia 2017