TOP 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP 3 na weekend

Wakacje już się skończyły, lecz przed nami kolejny pełen wydarzeń weekend. Sprawdźcie, co tym razem możecie zrobić w Wadowicach!

1. Przyjść do Wadowickiej Biblioteki Publicznej na „Narodowe Czytanie” (02.09)

To już szósta edycja akcji Narodowe Czytanie, której celem jest propagowanie polskiej literatury oraz wzmacnianie tożsamości narodowej. Wadowicka Biblioteka Publiczna po raz kolejny włącza się w tą ogólnopolską akcję. Tym razem zapraszamy na spotkanie z „Weselem” Stanisława Wyspiańskiego. Grupa przyjaciół i sympatyków Biblioteki odczyta najważniejsze części dramatu, a na wszystkich zebranych czekać będzie prawdziwie weselny poczęstunek.

Zapraszamy na godz. 10.00 przed budynek biblioteki na ul. Legionów 1!

2. Przyjść na Targi „Dom i otoczenie. Budownictwo, instalacje, wnętrza”(02.09 – 03.09)

Tegoroczne Targi odbędą się pod hasłem: „Czyste powietrze dla Wadowic” w Hali Sportowej przy ul. Sienkiewicza 9. Na Targach poznają Państwo ofertę ekologicznych kotłów, a także pomp ciepła oraz paliw.

Zachęcamy szczególnie do odwiedzenia stoiska Ekodoradcy z Urzędu Miejskiego, gdzie dowiecie się m.in., jak starać się o dofinansowanie na wymianę starych pieców i jakie warunki trzeba spełnić, aby je uzyskać.

3. Trenować z sercem dla Adasia (03.09)

Serdecznie zapraszamy wszystkich w najbliższą niedzielę na Plac Jana Pawła II, aby aktywnie uczestniczyć w Wielkiej Imprezie z Sercem. Podczas tego wydarzenie odbędzie się zbiórka pieniędzy na operację rączek dla Adasia Studnickiego.

W programie imprezy liczne atrakcje: porady dietetyczne i treningowe, degustacje, konkurs plastyczny, licytacje na rzecz Adasia, maraton zumby, capoeira, a dla najmłodszych dmuchańce, balony, malowanie twarzy.

Start o godzinie 10.00! Nie może Was zabraknąć.

Wprowadzono: 31 sierpnia 2017