TOP 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP 3 na weekend

Przed nami ostatni wakacyjny weekend – warto zatem spędzić go aktywnie i intensywnie! Jak co czwartek prezentujemy Państwu nasze propozycje spędzenia wolnego czasu na nadchodzące dni czyli TOP 3 na weekend w gminie Wadowice!

 1. Kino pod Gwiazdami – piątek


  Rada Kobiet przy Burmistrzu Wadowic serdecznie ostatni plenerowy pokaz filmu w tegorocznej edycji Kina pod Gwiazdami – czyli kina plenerowego w czterech sołectwach naszej Gminy. Pierwsze spotkanie miało miejsce 3 sierpnia 2018 roku w Stanisławiu Górnym! Kolejne były w Zawadce, Kleczy Dolnej a teraz czas na ostatnie  – w Choczni!

  31 sierpnia – Film pt. „Boska Florence
  Chocznia (teren przy OSP).

  Wstęp wolny! Zabierzcie ze sobą koce, coś do jedzenia i wyśmienity nastrój! 🙂 Nie może Was zabraknąć! Serdecznie zapraszamy!

  Projekt współorganizowany przez Urząd Miejski w Wadowicach oraz Wadowickie Centrum Kultury z inicjatywy Rady Kobiet przy Burmistrzu Wadowic.

 2. Koncert – RozPłyń się w Galicjance  – piątek

  Kawiarnia Galicjanka zaprasza na kolejne koncertowe spotkanie! Już w piątek 31 sierpnia – w ostatnim dniu wakacji w lokalu na osiedlu Pod Skarpą wystąpi grupa JaNikt. To będzie wspaniałe wydarzenie muzyczne!

  Jak piszą organizatorzy:

  Gdy we krwi popłynie rum, a marynarski zew odezwie się w każdym sercu odpłyniemy razem w muzykę! Spotkajmy się aby pograć! Spotkajmy się aby pośpiewać! Rozpoczniemy od starych marynarskich hitów, by następnie meandrować w coraz to dalsze regiony muzyczno-wokalne. Forma spotkania będzie zależeć tylko od nas, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich fanów wspólnego muzykowania do Galicjanki pod Skarpą. Wszyscy na pokład! Koniecznie zabierzcie śpiewniki i instrumenty!

  Serdecznie zapraszamy !

3. Spektakl „Pamiętasz była miłość” – niedziela

„Pamiętasz była miłość” grupy RETRO-spekcja to muzyczny spektakl, składający się z doskonałych piosenek  napisanych przez Tuwima i Hemara, które pomimo upływu czasu nadal są aktualne. Powód jest prosty: w kwestii miłości nie zmienia się nic.

Zapraszamy Państwa na spektakl z największymi przebojami międzywojennego kabaretu, którego bohaterowie wzruszą i rozbawią was swoimi wielkimi, miłosnymi uniesieniami. Spektakl powstał pod opieką artystyczną Beaty Fudalej – aktorki Teatru Narodowego oraz wykładowcy Akademii Teatralnej w Warszawie. Aranżacje muzyczne stworzył Oleg Sznicar, który jest dyrygentem Krakowskiego Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego a także wykładowcą krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych.

Występują:

 • Joanna Jucha,
 • Dagny Cipora
 • Adrian Gawlik.

Bilety do nabycia tutaj.
Serdecznie zapraszamy!

Wprowadzono: 30 sierpnia 2018