TOP 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP 3 na weekend

Zastanawiasz się co, gdzie i kiedy dzieje się w naszym mieście?  Jak przed każdym weekendem przygotowaliśmy dla Was przegląd ciekawych propozycji, z których warto wybrać coś dla siebie. Gdzie warto zajrzeć w najbliższych dniach?

1. Orlik – Dzień Sportu (sobota)

Dzień Sportu na Orliku
Punktualnie o godzinie 11:00 na wadowickim stadionie zadebiutuje wydarzenie  „Dzień Sportu na orliku”. Jest to impreza rodzinna, mająca na celu integrację międzypokoleniową oraz pokazanie, że orliki to dobre miejsce na aktywne spędzanie wolnego czasu z pożytkiem dla naszego zdrowia. Po wspólnej rozgrzewce zgromadzeni dobiorą się w zespoły, które następnie wezmą udział w grach i zabawach drużynowych. Wszystko to odbywać się będzie pod czujnym okiem i przy wsparciu wadowickiego koordynatora sportu, Łukasza Świrka – człowieka Flagi.

2. WCK – Dyskoteka Nocna (sobota)

Dyskoteka Nocna
Po długiej, wakacyjnej przerwie Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na kultową Dyskotekę Nocną. Muzykę serwować będzie profesjonalny DJ. Bilety w cenie 20zł można zakupić wcześniej w kasie Wadowickiego Centrum Kultury, co gwarantuje miejsca siedzące przy stolikach, lub nabyć  przy wejściu (w miarę wolnych miejsc). Wstęp od godziny 21:00. Dyskoteka Nocna przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

3. Plac Jana Pawła II – piknik z okazji 150-lecia OSP Wadowice (niedziela)

plakat-150lecie OPS Wadowice

W niedzielę od godziny 10:00 Zarząd oraz Członkowie OSP Wadowice zapraszają na wielki piknik na wadowickim rynku. Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się z działalnością Ochotników, integracji i zabawy mieszkańców oraz wysłuchania koncertu przygotowanego przez orkiestry strażackie z Kleczy i Choczni. W programie przewidziano również pokazy zabytkowych pojazdów, pokazy ratownictwa medycznego, konkursy i zabawy dla uczestników, ściankę wspinaczkową czy strażacką fotobudkę.

Serdecznie zapraszamy!

Wprowadzono: 7 września 2017