TOP 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP 3 na weekend

Top 3 na weekend w Wadowicach

Oto kolejne już zestawienie TOP 3, w którym prezentujemy Państwu najciekawsze wydarzenia nadchodzącego weekendu oraz gorąco zachęcamy do aktywnego w nich udziału!

 1. Spotkanie z Wojciechem Jagielskim – piątek

  Jagielski plakat

  Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki z Wojciechem Jagielskim – dziennikarzem, długoletnim publicystą, korespondentem wojennym. Początek spotkania w piątek 22 września o godzinie 18.00.  

 2. Spektakl komediowy „Kłamstwo” – piątek

  Spektakl kłamstwo

  Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy spektakl komediowy: niesamowite i przenikliwe, a przy tym – o zgrozo – zabawne studium kłamstwa. Florian Zeller zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku. Porusza się on z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo. Jak to jest możliwe? Ciekawych zapraszamy 22 września o godzinie 19.00 na Salę Teatralną WCK! Reżyseria Wojciech Malajkat, obsada (zamiennie): Joanna Liszowska / Izabela Kuna, Milena Suszyńska, Wojciech Malajkat / Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski / Sambor Czarnota.

 3. Zdrowe Wadowice – bezpłatne badania w Parku Miejskim – niedziela

ZDROWE WADOWICE

Neuro Centrum Wadowice oraz Burmistrz Wadowic zapraszają mieszkańców Gminy Wadowice do Parku Miejskiego w niedzielę 24 września 2017 r.  w godzinach 10:00 – 17:00 na bezpłatne badania i konsultacje. Będziecie mieli Państwo nie tylko okazję do wykonania szeregu badań i skonsultowania swoich dolegliwości ze specjalistami ale również wzięcia udziału w części rozrywkowej zapewnionej przez klub „Fit Dance” z Wadowic.

Szczegóły akcji i lista dostępnych badań znajduje się tutaj

Akcja finansowana jest ze środków Urzędu Miejskiego w Wadowicach.

Wprowadzono: 22 września 2017