TOP 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP 3 na weekend

Zbliża się piękny i słoneczny weekend – świetna okazja do tego, by spędzić aktywnie czas. Przygotowaliśmy dla Państwa 3 propozycje na najbliższe dni w Wadowicach. Co ciekawego można zrobić w naszym mieście?

1. Wybrać się na sens Kina Pod Gwiazdami – piątek

W piątkowy wieczór o godzinie 20.30 w Stanisławiu Górnym (na boisku szkolnym) odbędzie się pierwszy z pokazów plenerowych Kina Pod Gwiazdami, film pt. Już za Tobą tęsknię. Seans organizowany jest przez Urząd Miejski w Wadowicach oraz Wadowickie Centrum Kultury z inicjatywy Rady Kobiet przy Burmistrzu Wadowic. Weźcie ze sobą świetny humor i ulubione przekąski. Czekać będą na Was wygodne leżaki i doskonały film. Zamówiliśmy również bezchmurne, gwieździste niebo! Wstęp bezpłatny.

2. Posłuchać Wadowickiego Koncertu Organowego – niedziela

6 sierpnia o godzinie 17.00 w Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach odbędzie się niesamowity koncert organowy. Wystąpi Jennifer Pascual – Przewodnicząca Amerykańskiego Stowarzyszenia Organistów, pierwsza kobieta w Stanach Zjednoczonych, która zajmuje jedno z najbardziej prestiżowych muzycznych stanowisk sakralnych, laureatka Medalu Paderewskiego i nagrody Theodore Presser Award. Więcej informacji o wydarzeniu i szczegółowy program koncertu znajdziecie Państwo na stronie Wadowickiej Informacji Turystycznej.

3. Zrelaksować się na Niedzielnym Grillowaniu na Wenecji – niedziela

W niedzielę zapraszamy do strefy relaksu na wadowickiej Wenecji.  Odpoczniecie na wygodnych leżakach, posłuchacie lekkiej muzyki, zjecie smaczny posiłek przygotowany na grillu (produkty na grilla można przynieść swoje lub kupić na miejscu) czy słodką kremówkę a animatorzy zapewnią szereg atrakcji Waszym dzieciom. Kursować będzie darmowa ciuchcia, która dowiezie Was na Bulwary z różnych zakątków Wadowic.

Gdzie ?

Bulwary nad Skawą (Wenecja)

Co zapewniamy?
– leżaki, stoliki i ławki
– animatorów zabaw dla dzieci
– muzykę (DJ)
– rozpalony grill i osoba pilnująca grilla
– możliwość zakupu kiełbasek na grilla, napojów i piwa
– relaks na łonie natury 🙂

Co można zabrać ze sobą?
– jedzenie (można również zakupić na miejscu)
– picie (można zakupić na miejscu)
– koc (na miejscu dostępne leżaki)
– rodzinę i znajomych 🙂

Odjazdy darmowej ciuchci:
15.30 – Rynek w Wadowicach
16.00 – Pływalnia Delfin
16.30 – stacja ORLEN (ul. Batorego)

Zapraszamy i życzymy udanego weekendu!

Wprowadzono: 3 sierpnia 2017