TOP3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP3 na weekend

Za nami dni zadumy i przemyśleń oraz zbliżający się weekend. Pogoda w ostatnich dniach nieco się poprawiła – mamy ciepłą, piękną i kolorową jesień. Warto zatem skorzystać z pogody i spędzić weekend aktywnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym kolejnym zestawieniem TOP3 na weekend. 

 1. Koncert przy lampce: Nocna Zmiana Bluesa – sobota


  Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa grają już 35 lat! Nocna Zmiana Bluesa to już klasyka!Dwadzieścia wydanych płyt, nagrania z amerykańskimi gwiazdami bluesa jak m.in. Charlie Musselwhite czy Louisiana Red, koncerty supportujace gwiazdy bluesa światowego formatu: B.B.King, Blues Brothers. Sławek jest autorem całego repertuaru grupy i kilku prawdziwych przebojów, jak „Szósta zero dwie”, „Blues mieszka w Polsce”, „John Lee Hooker” czy „Chory na bluesa”.

  Sala kameralna Wadowickiego Centrum Kultury, godzina 18:00.

 2. Wybierz się do kina na film „7 uczuć”  – piątek/sobota/niedziela

  Raz na czas proponujemy mieszkańcom odwiedzenie wadowickiego Kinaq Centrum. Nie inaczej będzie przy tym zestawieniu. Proponujemy Wam film pt. „7 uczuć”.

  Opis filmu: 
  Dramat, komedia, prod. Polska, reż. Marek Koterski, wyk. Michał Koterski, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Tomasz Karolak, Maja Ostaszewska, Małgorzata Bogdańska.Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

  Bilety można nabyć tutaj.

 3. Wybierz się na jesienny spacer  – piątek/sobota/niedziela

Nic tak nie poprawia humoru jak aktywność fizyczna. Pozytywny wyrzut endorfin poprawi nasz dzień. Jako,że pogoda zachęca – mamy prawie 20C na zewnątrz – polecamy wybrać się w najbliższy weekend czy to samemu, czy z rodziną na jesienny spacer. Niech to będzie czas relaksu i odpoczynku:) Nie zaszkodzi również spróbowanie innej aktywności fizycznej: rowerowej wycieczki czy joggingu. W naszej gminie i w samych Wadowicach jest masa pięknych miejsc, które warto odwiedzić w tak piękną pogodę. Polecamy!

Wprowadzono: 2 listopada 2018