Trwają konsultacje Programu współpracy z NGO. Do końca września czekamy na uwagi

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Aktualności NGO / Trwają konsultacje Programu współpracy z NGO. Do końca września czekamy na uwagi

W ramach trwającego I etapu konsultacji Programu współpracy na 2020 rok przedstawiciele organizacji pozarządowych spotkali się 26 września na warsztatach konsultacyjnych, podczas których wymieniali się swoimi uwagami na temat przyszłorocznej współpracy z samorządem.

Spotkanie było okazją do przedyskutowania proponowanych zapisów Programu, planowanych działań czy też podziału środków finansowych. Sporo uwagi poświęciliśmy również tematowi ewentualnego miejsca lokalnej aktywności, dedykowanego nie tylko organizacjom pozarządowym, ale również wszystkim tym, którzy chcieliby działać na rzecz mieszkańców.

Przypominamy, że I etap konsultacji mija 30 września. Zachęcamy tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, do zgłoszenia swoich uwag i propozycji. Wypełniony formularz należy złożyć w Urzędzie Miejskim bądź przesłać na adres tchb@wadowice.pl.

W drugim etapie konsultacji spotkamy się ponownie, by omówić wprowadzone zmiany. Już dziś zapraszamy na 15 października, godz. 16:00.

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 27 września 2019