Co za GOLA. Trzy hattricki Berniego… w jednym meczu!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Co za GOLA. Trzy hattricki Berniego… w jednym meczu!

 

Każda kolejka GOLA ma swojego bohatera. Tym razem był nim niewątpliwie Szymon Bernat, który ustrzelił trzy hattricki w jednym meczu!  W drugim meczu pierwszej ligi Sigma rozbiła Czarnych. Z kolei w drugiej lidze doszło do wybuchowego starcia… elektryki z gazem.

W starciu elektryki z… gazem musiało być wybuchowo i właśnie tak było. Drugoligowym pojedynek Elektrycznych Pomarańczy z Propanem Butanem  okazał się niezwykle zacięty. Skazywane na pożarcie Pomarańcze, które na inauguracje przegrały aż 4:18, tym razem osłoniły się twardą skorupą i nie dały się tak łatwo zagazować przez Propan Butan, który w pierwszym meczu rozbił No Name 11:0. Niespodzianka była o krok. Ostatecznie piłkarze Propanu Butanu strzelili o dwie bramki więcej i wskoczyli na fotel lidera drugiej ligi. Propan przoduje również w klasyfikacji najlepszych strzelców. Lider zespołu Józef Pawlica w pierwszych dwóch spotkaniach zdobył już 11 bramek.

Przed pierwszym gwizdkiem drugiego spotkania Mrugaczy z Allbag bukmacherzy stawiali bardziej na tych pierwszych, jednak boisko rzeczywistość okazała się zgoła odmienna. Po czterech minutach Allbag prowadził już 4:0…, ostatecznie wygrywając 13:4. Autoserwisanci sami potrzebują po tym meczu porządnego serwisu, z kolei piłkarze Allbag, jak sama nazwa wskazuje, powrócili do domu z torbą pełną goli. Największy bagaż zabrał ze sobą sprowadzony last minute Szymon Bernat, który zaliczył trzy hattricki, strzelając aż 9 bramek!

Kilka ujęć 📸 z meczu All Bag 13:4 Mrugacz Auto Serwis, czyli starcia dwóch poważnych firm 😎

Gepostet von Orlik Wadowice am Sonntag, 27. September 2020

Hit kolejki także okazał się jednostronnym widowiskiem. Piłkarze Black Grass, poobijani jeszcze po poniedziałkowym starciu z Mrugaczami, nie dali rady faworyzowanym Drukarzom. Adrian „Włodi” Pomietło zapakował czteropak, hatricka ustrzelił Krzysiek Dyrcz, i Sigmadruk umocniła się na fotelu lidera.

WYNIKI: 
2.liga: Elektryczne Pomarańcze 7:9 Propan Butan 
2.liga: Allbag 13:4 Mrugacz Auto Serwis
1. liga: Black Grass 6:14 Sigmadruk
2. liga: Szejki – No Name – wtorek (29.09) o 19:30. 

 

#GOLA #Part2 #Wyniki 1⃣ W starciu elektryki💡 z… gazem⛽ musiało być wybuchowo💣 I właśnie tak było. Pojedynek okazał…

Gepostet von Orlik Wadowice am Freitag, 25. September 2020

 

Aktualna tabela #GOLA #Szejki i #NoName mają jeszcze do rozegrania zaległe…

Gepostet von Orlik Wadowice am Freitag, 25. September 2020

 

A tak przedstawia się wyścig o koronę króla strzelców 👑#GOLA #DlaWadowic

Gepostet von Orlik Wadowice am Sonntag, 27. September 2020

GOLA została podzielona na pierwszą i drugą ligę. W obu rozegranych zostanie sześć kolejek systemem każdy z każdym, po których ostatnia drużyna z pierwszej ligi spadnie do drugiej, a mistrz drugiej ligi awansuje do pierwszej. Rozgrywki zakończą się turniejem FINALFOUR, w którym wystartują trzy pierwsze drużyny z pierwszej ligi oraz mistrz drugiej ligi.

Piłkarze powalczą nie tylko o prestiżowy puchar burmistrza Bartosza Kalińskiego, ale również o atrakcyjne nagrody, które funduje główny sponsor turnieju – kawiarnia Galicjanka. Pula nagród wynosi 3,5 tysiąca złotych, które będą podzielone w następujący sposób:

Pierwsze miejsce – 1500 zł

Drugie miejsce – 1000 zł

Trzecie miejsce – 500 zł

Awans do I ligi – 500 zł

Oprócz tego, najlepsze zespoły otrzymają vouchery do Galicjanki, Apilandii oraz do warsztatu samochodowego Mrugacz Auto Serwis. To jednak nie wszystko, ponieważ każdy zawodnik po każdym spotkaniu otrzymuje bon o wartości 10 zł do wykorzystania w Galicjance! Po meczach będzie można zatem usiąść w kawiarni, „uzupełnić płyny” i wspólnie przeanalizować rozegrane spotkanie.

Wprowadzono: 28 września 2020