Tysiąc złotych na inicjatywy mieszkańców

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Aktualności NGO / Tysiąc złotych na inicjatywy mieszkańców

Masz pomysł na działania społeczne, które pomogą Tobie i innym mieszańcom lepiej funkcjonować w dobie koronawirusa? Może:

  • Chcesz zacząć szyć maseczki dla seniorów – najbardziej narażonych podczas pandemii?
  • Myślisz o zbieraniu używanego sprzętu do nauki zdalnej dla dzieci z Twojej miejscowości?
  • Planujesz prowadzić zajęcia zdalne dla dzieci, które pomogą im w nauce lub pożytecznym spędzaniu czasu w tym trudnym okresie?
  • Masz pomysł na jakąś inną przydatną inicjatywę dla swojej społeczności?

Zgłoś się do Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych! Pomożemy w przygotowaniu działań, a Twoja grupa może pozyskać na ich realizację 1 000zł!

Jeśli jesteś zainteresowany/-a zrealizowaniem wspólnie z grupą znajomych lub przyjaciół działań, które pomogą lepiej funkcjonować w obecnych warunkach osobom z Waszej miejscowości, zapraszamy do skorzystania z oferty Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. Podczas spotkań online z animatorką będziecie mogli przedstawić swój pomysł i uzgodnić warunki jego realizacji. Po spełnieniu niezbędnych wymagań będziecie mieć możliwość wydatkowania kwoty do 1 000 zł na potrzebne materiały, czy niezbędne produkty. Zapraszamy do kontaktu z Dorotą Kobylec z Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych, mail: dorota.kobylec@bis-krakow.pl, tel. 790 346 928.

Oferta ważna do wyczerpania dostępnych funduszy.

Wprowadzono: 12 maja 2020