Tysiące książek naukowych w zasięgu ręki

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Tysiące książek naukowych w zasięgu ręki

Po czasopismach przyszedł czas na książki! Wadowicka Biblioteka Publiczna „uwalnia” kilka tysięcy książek naukowych, które będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Wraz z 1 września czytelnicy Wadowickiej Biblioteki Publicznej uzyskają możliwość wypożyczania kilku tysięcy książek naukowych, z których dotychczas można było korzystać wyłącznie na miejscu w Czytelni książnicy. W ten sposób użytkownicy biblioteki będą mogli skorzystać w domowym zaciszu z wielu cennych, branżowych publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy. Wybrane książki będzie można wypożyczyć na okres 2 tygodni!

Z wypożyczeń zostaną natomiast wyłączone publikacje regionalne oraz zbiory specjalne (dokumenty kartograficzne, fotografie, dokumenty życia społecznego). Te pozycje w dalszym ciągu będą dostępne tylko na miejscu w Czytelni Biblioteki!

Z oferty będą mogli skorzystać wszyscy czytelnicy zapisani do biblioteki i przestrzegający jej regulaminu.

Przypominamy, że to już kolejna akcja Wadowickiej Biblioteki Publicznej, mająca na celu zapewnienie szerszego dostępu do literatury. W czerwcu książnica „uwolniła” kilka tysięcy czasopism popularno-naukowych, z których czytelnicy chętnie korzystali w trakcie letniego wypoczynku.

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Wprowadzono: 31 sierpnia 2018